SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl na trenie- inne podejście.

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8689

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
1. WIEK: 39 lat
2. WAGA: 85kg
3. WZROST: 176cm
4. WYMIARY:
-biceps: 45
-klatka: 126
-udo: 69
-talia: 90 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 6
6. DIETA:
-białko:
-węglowodany:
-tłuszcz:
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: tren,test,wino,antek,master inne...
8. TRENING: split
9. CEL CYKLU: Redukcja
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: On od 2013
11. POZIOM BF%: 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy):
13. STAN ZDROWIA: dobry
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: brak
15. PPM (podstawowa przemiana materii):
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 165kg
-martwy ciąg: 220 kg
-przysiad: 180kg

Witam.
Na bombie lecę już sporo czasu. Teraz leci omka apteczna e2d 250mg. Chciałbym teraz wskoczyć na tren . Cel redukcja.
Ostatnio modne jest dużo trenu mało testa lub w ogóle testa nie dawać do cyklu.Jak byście zrobili taki dobry długi cykl na trenie ? Jakie środki do tego dołączyć by było dobrze i na bogato? Mam dostęp i finanse na wszystko.
Proszę o info. pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126158
marrcii
W poniedziałek pierwszy strzał poszedł. 5ml soku zrobiło wrażenie na mojej żonie - kłuje mi dupsko


U mnie też Żonka jest moją "pielęgniarką" ale ja amator, więc 2 ml już na niej robią wrażenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
Takze ost. wyczytalem na zagranicznych forach,ze lepiej by trenu bic wiecej od testa,od 6 tygodni bylem na trenie i tescie dawki w proporcji 7/10,zaczynaly sie delikatne sajdy typu "wszyscy mnie wk..urzaja",obecnie 2 tygodnie daje tren,masteron,test w proporcjach
10/5/5, samopoczucie lepsze ,sen lepszy I co najwazniejsze wiekszy luz do ludzi,pociagne tak jeszcze 6 tyg. I zobacze co z tego wyjdzie.


Zmieniony przez - hcp w dniu 28/06/2017 14:05:03
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
myślałem o czymś podobnym ale do trenu dodał bym provi

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 220 Napisanych postów 607 Wiek 45 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 41868
to jest niezly pomysl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
provi lub master ew winko w tabsach

kiedyś był modny cykl deka plus wino i kolezka który leciał na libido nie narzekał , a deka wtedy to była 100% apteka
wtedy o trenie w Polsce można było poczytać to znaczy o parabolanie dokładnie , mało kto miał dojście do tego cuda wtedy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
Jak dajemy wiecej testa do trenu to nie dziwne ze samopoczucie h**owe tzn wk***ienie itd bo przez testa wyj**ie nam progesteron i estrogen , nawet jak o prolke zadbamy...sam dając np 250mg testa do 600mg trena czuje sie zaj**iscie...a jak doiwale testa to h**nia samopoczucie,wk***ienie itd itd...

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
ziki2000
Jak dajemy wiecej testa do trenu to nie dziwne ze samopoczucie h**owe tzn wk***ienie itd bo przez testa wyj**ie nam progesteron i estrogen , nawet jak o prolke zadbamy...sam dając np 250mg testa do 600mg trena czuje sie zaj**iscie...a jak doiwale testa to h**nia samopoczucie,wk***ienie itd itd...


nie można tego pakować do jednego worka , jedni wolą testa duuuużo wyżej od trenu śpią jak dzieci na cyklu i sobie zachwalają
druga sprawa wybijanie e2/prl/prog to też mega indywidualna sprawa
trzeba na sobie posprawdzać co nam leży , ty znalazłeś dla siebie zlote combo

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 490 Wiek 46 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 10109
Ja na trenie spać kurfa nie mogę że masakra....
Co do tematu. Jak byście rozpisałem tren, testa, ew inne środki. Oczywiście przy schemacie tren wysoko test minimum ew Master i inne....??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Ja myślałem sobie 600 trenu E 600 mastera E i 250 omki i ja bym provi dal i tak juz rok na provi smigam i nie odczuwam jakiś negatywow

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Lub tren wyzej jeszcze

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 298 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 5323
lodzianin1
Ja myślałem sobie 600 trenu E 600 mastera E i 250 omki i ja bym provi dal i tak juz rok na provi smigam i nie odczuwam jakiś negatywow

Mesterolon bardzo sympatyczna substancja.
Ja już od prawie 4 miesięcy podjadam i bardzo chwalę.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

polaczenie

Następny temat

Propionamed

WHEY premium