SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cos dla poczatkujacego.

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1334

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Witam wszyskich ;)
Dzis chcesz zamowic koledze cos jakies suple wiec postanowilem tu napisac. Nie bral jeszcze zadnych odrzywek wiec zaproponowalem mu na sam pczatek zwykle mono ale on bardzo sie napalil na massacre wiec moze mu kupic massacre + mono. Ale ja sam mam zle odczucia do massacry wiec moze cos innegomu dolozyc do mono chcoc sam nie wiem co wiec prosze was o jakies rady? Myslalem tez nad HP + mono ?! Trzyma diete i jest po ogolnorozwojowce i cwiczy juz ponad rok.
Dzieki

Zmieniony przez - wafel_ksc w dniu 2008-12-06 11:29:09

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Postanowile ze zamowie mu mono i amino.. i zobaczymy jak u niego z dieta i jak co to sie domowi gainera.. a za reszte chajsu zakupi sie 200 mety bo podobno nic w przyrodzie nie ginie ;p haha

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 54 Napisanych postów 8768 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 84418
jak jest taki napalont to moze mono+Cp.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2209 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11508
niehc weżmie j/w cp i mono/jabko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Sam Cp jest jablczanem wiec chyba do tego jakies mono wystarczy z olimpu. Zalezy mu na tym aby jego suplementacja trwala co najmniej miesciac.. wiec ile zakupic tego Cp ?

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
ćwiczy rok i jest po ogólnorozwojówce. nie rozumiem?

Na 1 cykl - mono.

Zmieniony przez - And1Player w dniu 2008-12-06 12:49:56

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Masz racje zle sie wyrazilem <piszac to czytam rozne arykuly ale nie w tym dziale ;) > jest juz po ogolnorozwojwoce ale z tego co wiem to na poczatku <rok temu> chodzil tylko zeby cos z robic z czasem a co ona tam robil to ja sam nie wiem ;P dopiero od nie dawne wzialem go pod swoje skrzydla.. jak kazdy na poczatku chcial juz zaaplikowac sok ale zaproponowalem kreatyne haha dobra robi sie off topic. Chce mu zamowic jeszcze jakies aminokwasy.. co polecacie? Czy mono z firmy Olimp MebaCaps beda wystarczajace?

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 9947 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 52544
stack+mono na 1 cykl jest ok, ale najwazniejsza dieta.
AminoMax6800-aminokwasy. Nie napalaj sie az tak bardzo, na 1 cykl nie trzeba nic wielkiego.

Zmieniony przez - Skerx w dniu 2008-12-06 12:58:56

Poszukuję książki "Na początku był głód" M. Konarzewskiego, gdyby ktoś miał egzeplarz na sprzedaż - proszę o kontakt mailowy ;)

Jedna z bardziej przemądrzałych osób na forum.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Dzieki ;)

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Czyli trenuje dopiero 1 miech?

Jedyne co wg. mnie przyniesie mu w miare wymierne rezultaty, to gainer.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 999 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 29475
Czy Twoim zdaniem ogolnorozwojowka trwa miecha? u niego trwalo to troche dluzej ale niech Ci bedzie. Zamowie mu MegaCaps, Amino Max 6800, CP. A gainer jedynie przy brakach w diecie bo takie jest jego ogolne zastosowanie.
Czy mogli byscie rozpisac jak ma brac te suple?

samemu nie zdołal dokonać jeszcze niczego dlatego na forach zgrywa tego najmądrzejszego..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1841 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 29343
Ogólnorozwojówka z reguły trwa 4-8 tyg. Więc pozwoliłem sobie to nazwać miechem. Zrobisz, jak uważasz, ale w takim razie po co się radzisz? Moje zdanie - gainer, później mono.

Co Cię nie zniszczy to Cię wzmocni !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Life Energgy i AAKG Hardcore - wzrost

Następny temat

Porada

WHEY premium