SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co robić dalej?

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1466

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

16

Waga

76

Wzrost

184

Staż treningowy

6 miesiecy
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Siemka, od okolo 6 tygodni jestem na "redukcji", ale przez to ze mam dopiero 16 lat to nie jest to, az tak rygorystyczne, głownie polega to na 10 wskazówkach zdrowego zdrowego odżywiania. Problem w tym, ze łacznie od czasu jak chodze na siłownie (ponad 6 miesiecy) zgubiłem 18kg.Zaczynałem od 94 kg, obecnie 76. Problem w tym, ze od 2 tygodni waga stoi w miejscu i wiem, ze teraz przyszedl czas, ze powinienem jeść troche mniej, uciąć kolejne kalorie. Tylko, ze nie wiem czy jest to konieczne, Nie mam super sylwetki, ale z każdym tygodniem jest coraz lepiej i moje pytanie. Jak to teraz jest, ze w dalszym, ciagu cwicze, biegam/basen, a waga stoi w miejscu? Co tak naprawde robie?Masa odpada bo jak widze waga stoi, rzeżba? Żeby była rzeźba to chyba musi waga spadać czy nie? PRosiłbym o rade, co polecacie dalej robic i wyjaśnienie jak teraz wyglada sprawaz siłownią. Troche to chaotycznie opisałem, ale mam nadzieje, ze wiecie mniej wiecej o co 5;) Pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
No właśnie nie do końca masuje, chodzi o to, że w takiej pogodzie jak jest obecnie+ nadchodzące wakacje, ciężko by mi było masować bo dużo ruchu na co dzień i świeżego powietrza i mysle, ze chyba do jesieni będe mniej wiecej na równo z zapotrzebowaniem kalorycznym, a mase raczej będę cisnął w zime/jesień. Tylko nie chce, żeby ten trening, który będe systematycznie wykonywał poszedł na marne. Moge liczyć na jakieś efekty jeśli nie będe się kierował, ani pod mase, ani pod redukcje? po prostu czy są możliwe fajne efekty przy zdrowym odżywianiu się i treningu siłowym 3x w tygodniu? ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1210 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 18282
W sumie jesteś mojego wzrostu a jesteś chudszy odemnie, a ja siebie uważam za wychudzonego Ja bym masował, byle z głową ułóż sobie jakąś diete chociaż orientacyjną żebyś wiedział ile/czego musisz jeść no i regularnie siłownia + ogranicz trochę aeroby
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
No co ty, przy 184cm/76kg wydaje ci sie że jesteś gruby!?
Ja mam 185/90 i widoczną warstwę tłuszczu ale nie powiedziałbym że jestem gruby.
Zarzuć zdjęciami to coś się jeszcze dopowie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
hehe, Tylko u Ciebie Maciej ta większa waga wynika z tego, że głównie mięcho, a u mnie niestety dalej zalega tłuszczyk, ale wszystko z czasem;) Dzieki za szybką odpowiedz, ale zastanawiam sie czy to jest odpowiedni moment na masowanie, teraz zaczną sie ciepłe dni, do tego sporo sie na co dzień ruszam i nie chodzi o to, że chce jak najlepiej wygladac bo plaza itd, nawet mi na tym zbytnio póki co nie zależy, ale nie wiem jak to będzie z tym masowaniem przy takiej pogodzie itd.Myślałem nad rozwiązaniem, żeby teraz zgubić jeszcze maks 2 kg i trzymać wage, ale w dalszym siłka 3x w tygodniu i masować bardziej pod jesień masować, ale nie wiem czy tak można, bo nie chce na marne przepracowac teraz czasu na siłowni, a nie wiem jakie sa efekty kiedy sie regularnie cwiczy, ale ani w kierunku masy, ani redukcji.Jest sens?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Ollaen nie mam obecnie jak zrobić fotek, ale postaram się. Wiem, że może waga i wzrost tak nie przekonuja i nawet na tych smiesznych kalkulatorach dotyczacych wagi to niby moja obecna waga jest idealna pod wzrost 185, ale co innego mięśnie, a co innego tłuszczyk;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Co byś polecił robić Ollaen?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Nie jestem jakimś specjalistą ale jeśli naprawdę masz tego tłuszczu sporo to zbij tak do 10-12% BF - http://potreningu.pl/kalkulatory/tluszcz
I masuj z głową, podnosząc ilość spożywanych kcal co tydzień o 300.

Przynajmniej ja bym tak zrobił ;)
Postaraj się dostarczyć zdjęcia, będzie łatwiej.

Mi na tę chwile wychodzi 14,5%, jeśli byś chciał porównywać.

Zmieniony przez - Ollaen w dniu 2013-06-01 13:16:37

Z resztą sam przechodzę na redukcję, przeglądnij, często jak ktoś odpowie to informacja sie przyda większej ilości osób - https://www.sfd.pl/Redukcyjka__siłownia_i_K1-t948312.html#

Zmieniony przez - Ollaen w dniu 2013-06-01 13:18:22
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
No cos spróbuje wykombinować ze zdjęciami, Dzięki za szybką pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Tylko co do tych kalkulatorów to też słyszałem rożne opinie, ze nie do końca są wiarygodne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 242 Wiek 28 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 5433
Prawda, ale jakiś tam punkt podparcia jest.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 257 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3973
Okej, to jutro na czczo zrobie pomiary i podeśle + postaram sie wykombinowac fotki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKACJI DNIA DZIECKA!!!!!!!!!

Następny temat

Bieganie po siłowni

WHEY premium