SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1331

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
Witam, ja nie jestem dietetykiem więc prosze bez awantur :P mianowicie chodzi mi o to.. żeby mi ktos napisał co jeść żeby przytyć.. co jeść i jak jeść.. ŻEBY PRZYBRAĆ NA MASIE. żeby poprostu troszke przytyć.. ja mam 18 lat, 188cm wzrostu, i waże chyba 70kg.. wystarczy sobie wyobrazic :D czy np płatki to dobry szamunek? albo jajecznica? a moze lepiej zjeść coś innego? znacie sie :) wypowieddzcie sie na ten temat :) będe bardzo wdzięczny :) w końcu od tego jest to forum :) żeby pomagać :P Pozdrawiam i czekam z niecierpliwością na wasze wypowiedzi :)

Po co tyle nerwów ;) szkoda ... masy :)

4 tabletki metki - to sposób dla Twojej sylwetki ;)

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 459 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7007
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 282
to zalezy czy chcesz nabrac masy takiej z tłusczczu czy z miesni jak z tłuszczu to wystraczy jesce duzo wiecej i wszystko jak smarujesz kanapki masłem to posmaruj grubiej niz zwykle jak smazysz jajka to daj 1 łyzke masła wiecje. no i jescze jedz duzo cukrow i słodyczy przez to sie tak tyje ze szok. a jak cchesz miec mase miesniowa to musisz dzuo jesc ale strac sie zeby w diecie było mao tłuszczy a wiecej białka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 56 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2313
czy ja wiem czy sie tyje ja wzeralem od malego wszystkiego ile wlezie jadlem tuz przed samym snem i co mam mase nie. Wzrost 174cm waga 62kg i mam 16lat

Początki bywaja trudne..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 921
no mi to chodzi o mase mięśniowa i troszke tłusczu żeby nie bylo rzeźby bo mnie sie nie podoba zbytnio to. ja to niewiem co mam robic.. niechce mi sie jesc nawet.. jem na sile. moze jakis koks by mi pomogl? metke moze? na apetyt by dzialala?

Po co tyle nerwów ;) szkoda ... masy :)

4 tabletki metki - to sposób dla Twojej sylwetki ;)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2733 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 16414
Nie mysl,ze jedzac zdrowo bedziesz wyrzezbiony,a niezdrowo-odwrotnie.Kazdy powinien sie zdrowo odzywiac,a to o czym mowisz zalezy glownie od cwiczen.
Jesli chcesz wzmozyc apetyt mozesz starac sie myslec jak anorektyczka Wtedy to bedzie zakazane i bardziej Cie bedzie pchac do jedzenia
To moze pomoc:
https://www.sfd.pl/Na_apetyt-t91094.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

96/184 = 2,2k kcal, redukcja, proszę o podpowiedzi

Następny temat

Spalenie Tluszczu, wzrost masy

WHEY premium