SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co jeść???

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6325

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co jeść na mase mięśniową??? Ile razy dziennie???
Prosze o konkretną pomoc.

Z góry dzięki i pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bialko i weglowodany zlozone.
5-7 x dziennie.
Jesli interesuja cie diety to popatrz w innych postach pelno tego na forum.

Pozdrawiam Bartek
"Trening i wiara zrobia ze mnie cara"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki. Słyszałem że jeżeli przecholuje z węglowodanami to można siebie troche otłuścić nie wiem czy to prawda. Będę musiał sporo poczytać na ten temat.

Dzięki pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
tak dobrze slyszales co do weglowodanow, jednak chodzi tu glownie o ww proste. te cukry maja wysoki poziom glikemiczny i organizm nie potrafi wykorzystac calosci energii z nich plynacych, wiec czesc magazynuje co prowadzi do powstawania tkanki tluszczowej. ww zlozone tak jakby rozprowadzaja energie rownomiernie i dlatego organizm moze czerpac z nich cala energie. tak wiec w Twoim przypadku (patrzac na poziom masy miesniowej) nalezy zajac sie dieta na mase, czyt. duza ilosc ww zlozonych, bialka, no i umiarkowanie z tluszczami. a dokladnie to postaram sie zaraz doradzic

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki norton i coolbart widze że się znacie na tym jak mało kto. Wielkie dzięki.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
no to obiecana rozpiska:
zaznaczam, ze jest to tylko przyklad diety, w ktorym uwzglednilem Twoje zapotrzebowanie na ww i bialko.
1) platki owsiane 100g+ser bialy chudy 200g
2) chleb ciemny razowy zytni 150g+szynka z indyka 100g
3) piers kurczaka 150g+kasza gryczana 100g
4) piers kurczaka 150g+ryz 100g
5) tunczyk w sosie wlasnym 140g
===============================================
150g bialka zwierzecego, ok. 290g ww zlozonych

Jednak najlepiej bys sobie rozlozyl to na jeszcze jeden posilek (czym mniejsze i czesciej tym lepiej), w gre wchodzi zdjecie z posilku 2 malej ilosci weglowodanow oraz z 1 malej ilosci bialka.
Do tego pamietaj o piciu wody min. 3litry, no i zycze duzych przyrostow
P.S. Nie wlaczaj ww prostych do diety ani nie zwiekszaj na razie wogole ilosci weglowodanow

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Norton wielkie dzięki. Nie wiem czy troche nie za dużo tych węglowodanów. Jedna paczka ryżu i kaszy dziennie to wydaje mi się troche dużo. Boje się że jak będę tyle jadł to przytyje na tkance tłuszczowej. Jeżeli mam białko egg protein 80 firmy olimp to też brać???
Obecnie jem:
1 chleb razowy, biały ser, szynka
2 pierś z kurczaka, sałatka z warzyw, chleb razowy
3 chleb razowy, banan, warzywa, szynka

Tylko 3 posiłki. Jak możesz to skomentuj to co robiłem do tej pory.

Z góry wielkie dzięki pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
no napisalem ze tamta dieta to maksymalna jest i mozesz spokojnie opuscic nawet 50g ww, ale jest jedno ale: nie przytyjesz bez tkanki tluszczowej. jesli jestes w stanie przestrzegac diete to mozesz smialo te 50-60g ww usunac z diety, jesli jestes w stanie wymierzyc mniej niz 100g kaszy i ryzu to wlasnie na tym zredukuj, a co do ilosci posilkow to jak juz wczesniej cool powiedzial 5 to minimum i tego sie trzymaj. przy 4g ww na kg ciala uzyskasz "dobre parametry" na poczatek budowania miesni

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
6 posiłków dziennie moge jeść ale dwa musiałbym jeść tuż przed szkołą w odstępie dwóch godzin. Nie mam możliwości jedzenia w szkole. Co do tej diety to tak zrobie zobacze jak mi to pójdzie przez dwa tygodnie potem zobacze efekty.
Jeżeli dorzuce do tego intensywne areoby to czy moge spalać tą tkanke tłuszczową którą już mam???

Z góry dzięki za odpowiedzi pozdrawiam.

Sory że tak Was męcze ale korzystam ile moge bo nie mam się kogo poradzić oprócz Was a widze że jesteście super.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 6045 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40153
przeciez rozpisalem Tobie na 5 posilkow a jeden z nich to sa kanapki do szkoly (chleb+szynka z piersi indyka)

Pozdrawiam,
NoRtOn

Pozdrawiam,
NoRtOn

*F*u*c*k* The Rest,We Are The Best

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Faktycznie sory nie spojrzałem.

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

MODERATORZY DZIAŁU FITNESS

Następny temat

Co jest gorsze laktoza czy tłuszcz?

WHEY premium