SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ciężary a serce!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
No właśnie, jak to jest? Przecież serce to jeden wielki mięsień. Czy wraz ze wzrostem mięśni po treningu proporcjonalnie rośnie też serce? Po okresie czasu trenowania z ciężarami miałem robione EKG i stwierdzono, że mam powiększone komory w sercu. Wiecie coś na ten temat?

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 3950
hmmm. ja mialem powiekszona lewa komore i lekko podwyzszone cisnienie ale to przy suplementacji spalaczy. jak zrobisz przerwe od treningow to wszystko sie ustabilizuje - tak bylo u mnie. lewa komora bodajze byla ok 2cm za duza, ale pozniej powrocilo do normy wszystko (jak zrobilem przerwe).

Sport - najwazniejsza rzecz w zyciu :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 791 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10498
Nie zrozumiałeś mnie. Powiększone komory to zaleta: serce pompuje jednorazowo więcej krwi (przez co zmniejsza się ryzyko zawału serca), zmniejsza się tętno spoczynkowe (dzięki temu mamy lepszą kondycję), wzmacnia się układ sercowo-naczyniowy. Jakieś inne wiadomości na ten temat mile widziane.

I'm Dr JeKyLl AnD mR jAcKaSs

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 734 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 25376
Ogolnie kazdy wysilek miesniowy powoduje takze jakis wzrost wydajnosci serca,zregoly przez jego rozrost,tak zeby bylo wystarczajaco wydolne.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Zapytanie

Następny temat

CZy moge robić plan Weidera?

WHEY premium