SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym schudnąć Proszę o pomoc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1500

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
Jestem chłopakiem mam 16 lat, ważę 80kg i mam 192cm wzrostu. Bardzo przeszkadzają mi tłuszcz na brzuchu, tworzący wałki i grube nogi...
Chciałbym pozbyć się tych rzeczy do wakacji, aby móc pokazać się z płaskim brzuchem na basenie. Jestem przygotowany na ciężką prace by to osiągnąć. Tylko nie wiem jak ćwiczyć i co i ile jeść?
Proszę wszystkich o pomoc. Tu lub na gg 5492820
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
Dobrze, że Kopernikowi nikt nie mówił:
'Od zawsze uważa się, że ziemia jest centrum wszechświata'

Dietetyka jest nauką dość nową, więc nic dziwnego, że wszystko posuwa się do przodu.
Z własnego doświadczenia mogę powiedzieć, że nie ma nic tak dobrego na spalanie tłuszczu jak mieszanina ćwiczeń siłowych i interwałów.
Tutaj szczegóły:
https://www.sfd.pl/Art_-_Strategia_treningu_prowadzącego_do_utraty_tkanki_tłuszczowej-t428703.html
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1595 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38302
sezon w pełni, przy idealnej diecie i dobrym treningu zrzucisz tłuszcz do wakacji....



ale ciężko to widzę. poczytaj forum dział odżywianie i trening
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BzykuDG Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 10621 Napisanych postów 16182 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 272461
80kg przy 192cm to musisz być nieźle wysuszony. Wydaje mi się, że stanowczo brakuje Ci jakiegokolwiek ruchu.

Kolarsko-gastronomiczny blog z elementami kulturystyki powered by SFD - http://www.sfd.pl/post-p18363444.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
no fakt nie ruszam się za wiele?
Ale jak mam ćwiczyć, jaka dieta? żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1139 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 8505
A ile płacisz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 2346 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 12822
rusz dupe, biegaj to jest najlepsze

Doping.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 227 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1486
Nie zgodze sie :)

Kiedyś widząc kobietę z bananem w ustach miałem bardzo kosmate skojarzenia. Dziś martwię się o jej limit węglowodanów
Mój dziennik:
http://www.sfd.pl/Cien_lasu_/Kroczkami_pomalu_az_do_idealu-t471398-s1.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 142
a lepiej iść biegać czy na rower?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1822 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 41040
zalezy od Twojej kondycji/wytrzymalosci.

Twoja poprzeczka jest pod moją nogą.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 97 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1499
NIe wiem czy dla Ciebie jest jakikolwiek ratunek ;) Spróbuj może od rowera 60 minut dziennie na czczo :)
Na śniadanie 50g płatków na wodzie i 5 rodzynek. Drugie śniadanie 100g kury i brokuły na parze, trzecie śniadanie 100g kury i brokuły na parze. Obiad 300g wołowiny i warzywa na parze ew. możesz dać 50g ryżu. Podwieczorek 100g kury. Kolacja ser chudy 150g.

Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2309
nie straszcie chłopaka :P

jadłospis który podał miwo jest w miarę dobry choć ja bym jednak nie rezygnował z chudego mleka do płatków a ilości w poszczególnych posiłkach są kwestią osobistą.

Jeśli możesz/chcesz biegać to to byłoby najlepsze rozwiązanie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

amator

Następny temat

weglowodany

WHEY premium