SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cały rok na kreatynie...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Witam
Jak waszym zdaniem mozna rozplanowac suplementacje kreatyna, aby ciagle korzystac z roznych jej rodzaji, bez przerwy. Mono,jablko,piro itp...
Czyli np. 2 miesiace mono, pozniej 2 miesiace jablczan, pozniej inny rodzaj,czy przerwa 2 miesiace i znowu mono,jalbko...

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
non stop na etylu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 41 Napisanych postów 18994 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 77015
Ale mi nie chodzi o stale branie. Tylko wlasnie cykle na roznych rodzajach. Bez przerwy.

-= Powrót po 9 latach nieobecnosci :) =-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
yyy nie lepiej 3x 3 misiace i pomiedzy nimi zrobic małe miesięczne przerwy ?? Moim zdaniem duzo kreatyny sie zmarnuje tlyko bo receptory juz pod koniec będą maksymalnie przesycone i zerowe efekty...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
no i kazdy mniejszy cykl robic na innym rodzajy np:
1 mono
2. jabłczan
3 crester
Ale to tylko moja sugestia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 3592 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 31924
nie widze tym wiekszego sesu. ale jezeli juz tak bardzo chcesz to mozesz chyba zrobic tak jak mowiles np najpierw mono potem jabcok a potem etyl. ale jepiej zrobioc jeden a porzadny cykl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Moim zdaniem, czy to ester, czy jabłczan, czy mono, czy pirogronian... to i tak ciągle kreta. Różnica tylko w poszczegółnych grupach przedłużających jej wchłanianie i stabilność. A więc ciągły cykl na krecie (non-stop) jest w dalszym etapie nieefektywny. Ja bym połączył te rodzje krety w 2-3 miesięcznym cyklu i pózneij przerwa. Załóżmy ester, czy jabol rano, a mono przed, czy po treningu (można kombinować).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
Moim zdaniem, czy to ester, czy jabłczan, czy mono, czy pirogronian... to i tak ciągle kreta.

zgoda

A więc ciągły cykl na krecie (non-stop) jest w dalszym etapie nieefektywny.

brak zgody
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
A więc zakładając cykl roczny, po 6 miesiącach brania kreatyny non-stop, uzyskamy takie same wyniki, jak po cyklu np. 2 miesięcznym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 251 Napisanych postów 41358 Wiek 52 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 126211
A więc zakładając cykl roczny, po 6 miesiącach brania kreatyny non-stop, uzyskamy takie same wyniki, jak po cyklu np. 2 miesięcznym.

ciekawe
bierzesz skladnik pomagajacy w przyroscie miesni przez 2 miesiace i przez 6 miesiecy
i sadzisz ze efekt bedzie taki sam

hmmmm ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1759 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18156
Oczywiście, że nie, co tez wyżej napisałem. Ale z twojej wypowiedzi wywnioskowałem, że ty tak sądzisz. Napisałes, że się nie zgadzasz z tą tezą w pierwszej mojej wypowiedzi.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

xpand

Następny temat

kreatynka+glutaminka+...????

WHEY premium