SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CZY M-STACK JEST FAKTYCZNIE TAKI DOBRY?

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2002

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
Zastanawiam sie na tym srodkiem, mozecie cos mi o nim powiedziec?

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
znaczy jakie macie doswiadczenia z nim, bo sklad na etykiecie to jest

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
dobry ale najpierw daj cos o sobie bo jak zaczynasz cwiczyc to ci nic niepomoze pozdr

trening czyni mistrza/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
znaczy nie jestem z pierwszej lapanki i cwicze odkad pamietam, z 16 lat z doskoku z przerwami, milem diete i bralem spalacze - pare kilo zjechalem, chcialbym ogolnie wzmocnic swoja sile bo to juz 32 lata zaraz. Waga 130 - duza sila ale tez obtluszczenie znaczne

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
to polecam sam zaczynam ponowna zabawe z tym srodkiem za tydzien mialem z nim doczynienia w listopadzie jestem zadowolony dla mnie only animal

trening czyni mistrza/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
a jakies skutki uboczne zauwazyles? takich rzeczy nigdy nie beralem, chyba pompy byly najmocniejsze

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 947
jak narazie nie zauwazylem i znam paru chlopakow tez biora nikt nie mowil kazdy zadowolony polecam tez x-pande pozdraw

trening czyni mistrza/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
no wlasnie wspollokator mowil ze vitamn-shopie maja duzo stafu i ze jest ok. Jade sprawdzic bo to dzielnice obok

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 135 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2817
skudkow ubocznych nie ma ale ja mialem tego m stacka i nic na tym nie zrobilem raczej polecam animal stack na nim 5 kg przyszlo z bialkiem i weglami takie moje zdanie

www. *****************

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1158 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2872
a jak z sila? po tym

E&M Partners Ltd(Vitamin - ShopAcocks Green & Handsworth), CHINESE TATTOO Studio Handsworth

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 400 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15930
sila na duzy plus...przy zalozeniu ze masz dobry trening i diete ale jedna paczka to malo...dwie beda ok (42saszetki-6tygodni). bardzo szybko sie wkreca...po tygodniu juz czuc dzialnie na maksa a nawet szbciej...ale nie spodziewaj sie cudow po tym.

Zmieniony przez - wallywally w dniu 2009-02-22 22:58:53
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Szukam silowni i dostepu do suplementow w Birmingham, ktos cos poleca?

Następny temat

KANADA

WHEY premium