SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Stack 2

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1040

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Witam!! Chcialabym zapytac sie o stack 2 na spalanie tluszcze... Jakis czas temu zakupilam od znajomego ktory pracuje na silowni stack 2..Osobiscie bylam z niego bardzo zadowolona..Niestety jakis czas temu przenioslam sie do Szkocji i nie mam juz mozliwosci zakupu tego srodka... Kupilam przez internet srodek o tej samej nazwie i tej samej firmy ale okazalo sie to cos zupelnie innego... Tamten stack byl w przezroczystym opakowaniu i moglam go stosowac tylko raz dziennie po sniadaniu.. Ten nowy natomiast mam brac 3 razy dziennie ale widze ze nawet dzialanie jest inne... Po poprzednim w ogole nie odczuwalam glody i mialam mnostwo energii ten nowy jak dla mnie nie dziala w ogole... Probowalam szukac w internecie tego starego stacka ale nigdzie nie moge go znalezc.. Czy ktos z Was obecnych w uk spotkal sie na swojej silowni z tymi tabletkami?? Bardzo prosze o pilna odpowiedz.. pozdrawaim pa
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 150 Napisanych postów 15480 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 90607
zrob zdjecie starego pudelka i wklej

maly duzy gruby czy chudy kazdemu nalezy sie taki sam szacunek
pozdrawiam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1640 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 17343


malo sprecyzowane informacje hmm.. a nazwy nie znasz?

byc moze chodzi Ci o firme Universal.. Animal Stack 2 tak jak piszesz wyzej ma on 21 saszetek..

daje fotke, rozpoznaj przestepce, to ten?

po prawo.

Wyważona dieta, to ciasteczka w obu rękach.
Zrobić coś z niczego.. ?!
http://www.sfd.pl/TEST:_Zrobić_coś_z_niczego.._MaSa_by_akk0_!-t592374.html
Zapraszam serdecznie.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17


No i właśnie w tym jest problem, że nie mam juz starego pudełka.. Nie jest to również żaden ze zdjecia powyżej.. W tamtym było 100 kapsułek tak ze opakowanie starczylo gdzies na 3 miesiace.. Mam tylko zdjecie obecnego opakowania, ktore w niczym mi nie pomaga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17
Stary stack byl w przezroczystym pudelku podobnym do tego ze zjecia tylko wezszym z biala nakretka... Mial naklejke z nazwa firmy i produktu ale bez zadnego zdjecia... Juz nie wiem co jeszcze moge o tym napisac.. Nistety nie podam skladu bo go nie pamietam...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Muay Thai na Ealingu????

Następny temat

szukam zawodow w naturalnej kulturystyce na wyspach

WHEY premium