SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215772

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Piotreksz, a jak jest z Copami w przypadku złych warunków atmosferycznych? Mają tę samą wadę co Kaisery? No i jak z przyczepnością, bo nie ukrywam, że moim największym atutem jest szybkość, a nie chciałbym się jej "pozbyć" źle dobierając obuwie.

Myślisz, że te buty są warte swojej ceny? Rozglądam się za butami z tej serii, gdyż mam dość tej wszechobecnej, plastikowej tandety, która często zmusza mnie do zmiany butów piłkarskich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 769
Przyczepność w Copach wbrew pozorom jest naprawdę niezła, chyba, że grasz na bardzo miękkich i zmoczonych boiskach. W razie deszczu buty nabierają trochę wagi ale tak to jest z butami skórzanymi. I pamiętaj żeby dobrze dobrać rozmiar bo Copy dosyć mocno się rozbijają.

Zmieniony przez - sebaz7 w dniu 2010-12-25 13:04:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 822
Copy troszkę kosztują...

W styczniu pojadę do Ballera we Wrocławiu. Pomierzę na spokojnie, aby dobrać idealny rozmiar. Problem w tym, że zostawię w tamtejszej kasie 379zł. Jeżeli chcę kupić również wkręty, to muszę ograniczyć się do minimum.

http://allegro.pl/nike-air-zoom-korki-wkrety-nowe-z-anglii-roz-44-i1365819090.html

Jak myślicie, czy te buty to jakaś podróbka? Porównywałem je ze zdjęciami tego samego modelu, w tym samym kolorze na innej stronie, gdzie na pewno buty były oryginalne. Nie zauważyłem żadnej różnicy.

Niepokoi mnie trochę cena. Być może to związane z porą, bo w końcu mamy zimę i nikt teraz korków nie kupuje, a być może ludzie znający się na tym nieco bardziej niż ja od razu stwierdzili, że to buty to fejki i szkoda zachodu.

Jak jest według Was? Oryginały czy podróbki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 769
Buty są oryginalne, cena niska ale może to być spowodowane tym, że jest to trochę starszy model i pora roku nie jest idealna do grania we wkrętach. Jak chcesz jakieś buty to odezwij się na gg 6347929 to dam Ci namiary na typa od którego zawsze biorę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8
Witam zajmuje się profesjonalnym czyszczeniem obuwia piłkarskiego. Usługa jest za free. Jeżeli ktoś jest zainteresowany to zapraszam GG 13775129 na pewno się dogadamy. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18
witam mam do sprzedania profesjonalne buty do gry w piłkę nożną za małą cene buty to puma powercat 1.10 zainteresowanych prosze pisać na gg : 1428619 naprawde tanio !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 506
Czy mógłby mi ktoś doradzić jakie halówki sobie kupić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 144 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
Franki1899- Nie potrafisz przeczytać tych 12 stron tematu?! Na bank znajdziesz jakąś ciekawą poradę.

Wszystko by chciał na gotowe. Może jeszcze mamy Ci kasę wysłać na te buty, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 705 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 17870
mi możesz wysłac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 97
Chciałbym się zapytać czy jest jakaś różnica butów dla obrońcy a napastnika.
tzn. czy uważacie że obrońca powinien grać tylko w skórzanych bo takie wersje słyszałem

Zmieniony przez - zielus16 w dniu 2010-12-29 19:20:20
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór piłki,Gąbka,czy nie ?

Następny temat

Gra w klubie

WHEY premium