SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 215543

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1216
A ja polecam Nike Bomba Finale:) Kupiłem je za 169 zł gdy tylko się pojawiły ( lipiec chyba? ) i na orlika są super i bardzo wytrzymałe. Teraz leżą w szafie i czekają na kolejny sezon na orliku:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nowy nabytek

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Fajne ,to jeszcze napisz gdzie i za ile można dostać buty z własnym napisem.

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
nie wiem, czy mogę wkleić link do sklepu w którym zaopatruję się we wszystko, co jest mi potrzebne do piłki, żeby nie było, że robię reklamę, najwyżej Black usunie

teamsports.pl, i nie jest to nadruk tylko wyszyte na butach i nie jest wcale drogie, bo napis do 3 znaków 9zł, a do 6ciu znaków 19zł i jest taka opcja możliwa do butów zakupionych u nich, jak ma wejść nowy model butów to wyprzedają często poniżej kosztów zakupu buty i odzież, dobra opcja, jak ktoś ma mało chodliwy numer buta

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
O,wielkie dzięki,napis można wybrać w dowolnym miejscu czy z góry już jest ustalone miejsce?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
a tego to nie wiem, ale chyba ustalone z góry, bo na wszystkich butach jakie widziałem te napisy są w jednakowym miejscu

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
akurat na prezent
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 12251 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 173963
co za czasy, że człowiek sobie sam musi prezenty robić

" poznaj ciemne zakamarki swojej kruchej psychiki, jestem głosem, który powtarza Ci, że jesteś nikim "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17459 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196515
Starość nie radość (kiedyś to tata by zapłacił...)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 7937 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 66836
przykro mi
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór piłki,Gąbka,czy nie ?

Następny temat

Gra w klubie

WHEY premium