SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Buty piłkarskie - porady vol.3

temat działu:

Piłka Nożna

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 214903

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
2 tyg.? przecież to nie realne nawet, przy tak małej ilości gry w tyg by się rozwaliły (trampki za dyche z ccc dłużej wytrzymują).Kupowałeś buty u tego samego sprzedawcy czy u różnych?.no i czy na co dzień w nich chodziłeś?

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1216
Dokładnie było to 15 dni od daty zakupu. Pierwsze buty kupiłem w Katowicach w Silesii, a drugie już u mnie w Częstochowie.
Napisałem maila do Nike, jeszcze żadnej odpowiedzi nie otrzymałem

Zmieniony przez - krzych:) w dniu 2013-01-17 15:30:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Może Nike wypuściła wadliwą serie tak jak np. teraz jest z tymi Dreamlinerami?.Na za dużo też bym z ich strony nie liczył.Zawsze też możesz uderzyć do rzecznika praw konsumenckich (za free jest) a on spróbuje pomóc Ci wyegzekwować reklamacje (oczywiście jeżeli wina leży po stronie Nike nie twojej)

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1216
Właśnie sprawa mojej pierwszej pary Nike Elastico jest "na wokandzie" u Rzecznika Praw Konsumenta, który skierował sprawę do jakiegoś technika (zapomniałem jak on się fachowo nazywa) w celu sprawdzenia czy buty były używane zgodnie z przeznaczeniem, czy nie było kontaktu z innym podłożem i takie tam jeszcze pierdoły:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Jak sprawa się już rozwiąże to napisz jak się wszystko zakończyło

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1216
Oczywiście napiszę:) Właśnie dziś o 20:00 mam piłkę i niestety muszę zalożyć stare, wysłużone już TopSala ;/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1607
Witajcie Panowie! Potrzebuję porady odnośnie turfów. Obecnie mam na oku 3 modele:

t90 shoot IV tf
adidas 11 adinova tf
tiempo mystic IV tf

Które z nich byście polecali? Wiadomo, że same buty nie grają więc bardziej skłaniam się ku dwum pierwszym modelom ze względu na cenę. Ze względu na to mystic to raczej ostateczna opcja, że nie wspomnę już o adidasowskich copa mundialach...

Dodam, że jestem jeszcze przed etapem mierzenia :)Zależy mi przede wszystkim na tym, żeby były wygodne (przy moim wysokim podbiciu) i wytrzymałe. Jeśli ktoś grał w którymś z wyżej wymienionych modeli to chętnie przeczytam opinię :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
Wszystkie 3 pary są b.dobre. (i powinny spełnić stawiane przez ciebie wymogi czyli komfort i trwałość)

Ze względu na to mystic to raczej ostateczna opcja, że nie wspomnę już o adidasowskich copa mundialach...

Co miałeś na mysli,bo za bardzo nie zrozumiałem?

Zmieniony przez - Cris Thug w dniu 2013-01-19 21:17:32

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1607
Oczywiście miałem na myśli buty Mundial Team

Chodziło mi o cenę. Mystic i np Mundial Team to górna półka cenowa. Z pewnych przyczyn mój budżet trochę się ograniczył, więc te droższe modele to dla mnie ostateczność. A takie Shooty mogę mieć już za 109zł a Adi Nova za 160

W Shootach niepokoi mnie jedynie ta cholewka z synteyku. Niby może być tak samo wytrzymała jak skóra, nie pęka, ale nie jestem przekonany co do dobrego dopasowania do stopy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Cris Thug Il Fenomeno Moderator
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 17430 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 196425
To weź 11 adinova

Ole-le, ola-la, ser del Barça és el millor que hi ha!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wybór piłki,Gąbka,czy nie ?

WHEY premium