SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuszki

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1588

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
Dzien dobry mam 14 lat i czy robiac same brzuszki wyrzezbie szesciopak?Czy pomiedzy cwiczeniami powinienem robic przerwy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie. Jedynie możesz kupić w sklepie sześciopak np: wody.
Jesteś jeszcze młody. Odżywiaj się zdrowo i zacznij trenować całe ciało (z własną masą ciała).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
A dasz mi jakies cwiczenia na szesciopak??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 292 Wiek 31 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 7121
dudee
Nie.
Jesteś jeszcze młody. Odżywiaj się zdrowo i zacznij trenować całe ciało (z własną masą ciała).

:D





Zmieniony przez - z0mbi3 w dniu 2016-05-26 09:29:29
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Nie ma cwiczen przez które zrobisz 6 pak... Na to to jest dieta :). ćwiczenia moga tylko ją wspomóc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347427
dudee
Nie. Jedynie możesz kupić w sklepie sześciopak np: wody.
Jesteś jeszcze młody. Odżywiaj się zdrowo i zacznij trenować całe ciało (z własną masą ciała).


Albo sześciopak browarów

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Nie chciałem go sprowadzać na złą drogę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 545
To kwestia diety i zawartości tkanki tłuszczowej. Brzuch wyrobisz ale jak będziesz miał na nim tłuszcz mimo 1000 brzuszków dziennie 6-pak nie pojawi się. Diteta dieta dieta czyni cuda :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
Ajaj teraz strasznie zaluje, bo od kad zaczalem cwiczyc minelo juz z pol roku i mysle ze z 10-15 tysiecy brzuszkow juz zrobilem, a czasami sobie jadlem kfc, bo inne rzeczy mi nie smakuja(jestem z Wietnamu). Powiem wam, ze jednak czuje szesciopak jak go napreze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
A diety za bardzo jeszcze nie chce stosowac bo chce urosnac a tluszcz jest mi chyba potrzebny xd Dziekuje wszystkim za pomoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Widac ze brakuje ci wiedzy poczytaj artykuły o zdrowym odzywianiu diecie i treningu i wróc tutaj :). Bo wydaje mi sie ze sadzisz ze dieta ci zaszkodzi a w rzeczywistosci byloby kompletnie odwrotnie :).
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

FBW, stary człowiek, a może na siłownie?

Następny temat

Jakie ćwiczenia?

WHEY premium