SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Brzuch - BEBEN - pomocy

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
Witam, mam 16 lat, 175cm/63 kg -> jestem chudy, od 2 tygodni chodze na silownie, mam ulozone i sprawdzona diete. Od jakiegos roku mam straszny problem z brzuchem: otoz... im pozniejsza pora dnia tym brzuch jest wiekszy, tzn WYSTAJE, rano jest w miare ok, jak siedze jest OK, jak leze to jest plaski. Brzuch mam raczej silny, no moze te dolne miesnie pod pepkiem nie sa az tak twarde. Wiem ze to zaczelo sie tak mniej wiecej rok temu w zime, kiedy we ferie jadlem duzo bialego pieczywa na noc. Nie odczuwam bolow brzucha, mam szybka przemiane materii , wydalam 3-4 razy dziennie normalny gesty kal. Ogolnie jak tak stane sobie i rozluznie cale cialo to czuje jakby w tym brzuchu mi powietrze rozpychalo. Jakie dziecko, i jeszcze te 1,5 roku temu byl plaski i ladny.

full rozluznienie:

]http://img202.imageshack.us/i/201002031912.jpg/

po wypuszczonym powietrzu:

http://img707.imageshack.us/i/201002031914.jpg/

z przodu:

http://img402.imageshack.us/i/201002031913.jpg/

napiety:

http://img693.imageshack.us/i/201002031915.jpg/

Zmieniony przez - skaxskax w dniu 2010-02-03 18:21:04

Zmieniony przez - skaxskax w dniu 2010-02-03 18:21:47
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 583 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8439
Niestety podejrzewam, że masz ten problem co ja i wielu innych na forum, wystarczy spojrzeć w wyszukiwarkę i znajdziesz mnóstwo takich tematów. Muszę Cię zmartwić, ale prawdopodobnie będzie coraz gorzej jak zaczniesz nabierać masy. Ja od zawsze miałem ten problem, że brzuch strasznie wystawał nawet, kiedy miałem malutko tłuszczu. Teraz przybrałem ostro na masie, doszło do tego tłuszczu i choć reszta ciała jest ok(przynajmniej dla mnie ok), to niestety muszę redukować przez ten bęben.
Jeśli teraz ważysz tak mało, to jak dojdziesz tak jak ja do 90 kg, to Twój brzuch będzie naprawdę tragiczny.

Najgorsze jest to, że właściwie nic z tym nie zrobisz. Ja wzmocniełem solidnie mięśnie brzucha, próbowałem zassań i zero postępu. Jedyne co możesz zrobić to trzymać w miarę niski %BF. Jaka jest u mnie przyczyna wypchniętego brzucha? Na pewno hiperlordoza lędźwiowa oraz bardzo łatwe łapanie tłuszczu na bebechu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 1276 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14359
aliena masz w srodku

tak na powaznie to jak dla mnie za duzo przy kompie siedzisz i masz krzywy kregoslup

"gdzie Ty widzisz żebra? to mięśnie zębate...."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
nie siedze duzo przy kompie... 2-3 h dziennie, u ortopedy bylem bo myslalem ze lordowa, ale nie powiedzieli ze kregoslup idealnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1837
chłopie ja tam żadnego brzucha nie widze!

" Jaki człowiek w walce taki w życiu "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
ale chodzi o zeby ten brzuch byl plaski ( linia pomaranczowa )

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
Albo mi sie wydaje albo tylek wypinasz do tylu? Brzuch jak brzuch zacznij cwiczyc.

Zmieniony przez - borad882 w dniu 2010-02-04 16:11:56
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
nie, ja mam tylek wystajacy po mamie :D duzy ;p

kacza dupa :)

Zmieniony przez - skaxskax w dniu 2010-02-04 16:13:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 725 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11223
Aha chyba ze tak. I tak jak mowilem brzuch jak brzuch co chcesz z nim zrobic ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 402 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2783
no cwiczyc :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 562 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2381
zacznij jesc, zaczniesz wygladac jak facet, gora sie rozrsnie to i bruch bedzie maly wizualnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 70 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1837
jeżeli chcesz zrzucić brzuch to odpowiednia dieta + aeroby + ćwiczenia na brzuch

" Jaki człowiek w walce taki w życiu "

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Fryzura

Następny temat

Rozregulowany organizm?

WHEY premium