SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Wystający bęben :D

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2971

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
Siema
w sumie od zawsze mam problem z wystającym brzuchem.
Mocno mi się "wydyma" żołądek? po posiłkach, nawet nie wielkich, jem 5-6 razy dziennie mniejsze porcję i po każdym ma wydęty bebzon:D

zjem np sniadanie
300ml mleka
100-150g twarogu
trochę rodzynek i orzechów włoskich i już mam śmietnik jakbym z 15 browarów wychlał:D
albo posiłek potreningowy 250g piersi z kury i 50g ryżu i to samo;/

Smalcu nie mam za wiele na brzuchu, jak napnę to trochę widać mieśnie u góry brzucha tylko to mnie wkur***** że ciągle mam wydęty brzuch;/ od przodu*****owo to wygląda;/ ten brzuch psuje wygląd całej sylwetki, a od boku wyglądam jak w ciąży:D

Jest to jakiś problem z trawieniem czy coś?? jeśli gdzieś było pisane na ten temat to sory i prosiłbym o odesłanie do właściwego artu

pozdrawiam



Zmieniony przez - jac88 w dniu 2010-02-01 16:29:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 84 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1091
Mógłbyś wstawić fotkę .?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
w tel mam słaby aparat więc z dupy fota wyjdzie a cyfrówki nie mam w tej chwili.
ogólnie sprawa wygląda tak, że rano póki nic nie zjem brzuch mam w miarę płaski, nie wydęty ale po pierwszym posiłku się zaczyna;/ i tak cały dzień

wydaje mi się też, że mam hiperlordozę ledźwiową czy jak to się zwie (miednica wysunięta do przodu,przez co brzuch jest wystający, dupa lekko do tyłu wypięta).
jak np stane przy ścianie to ściany dotykam tylko górą pleców/łopatkami i dupą a prześwit miedzy plecami i ścianą to z 10cm:D

wygląda to podobnie jak u kolesia w tym temacie https://www.sfd.pl/hiperlordoza_lędźwiowa_prosze_o_pomoc.-t332860.html

tylko że mi dodatkowo po posiłku wydyma się żołądek, pod klatką


Zmieniony przez - jac88 w dniu 2010-02-01 18:32:43
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
Jeżeli masz tak tylko po jedzeniu najlepiej było by zrobić morfologię, badanie moczu i kału na pasożyty. Jeśli miałbyś taki brzuch cały czas to najprawdopodobniej była by to wada postawy etc.

Zmieniony przez - Snozze w dniu 2010-02-05 14:12:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
Sory za dubla ale nie mogę edytować.
Odczuwasz inne dolegliwości związane z żołądkiem?

Zmieniony przez - Snozze w dniu 2010-02-05 14:15:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
raczej nie
sraki itp nie mam
tylko te nadymanie żołądka po posiłku
spróbuje z jakimiś środkami na trawienie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 815 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 40011
ile masz wegli w diecie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
niedużo 2-2.5g/kg

Zmieniony przez - jac88 w dniu 2010-02-05 15:30:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
W takim razie mógłbyś iść do ortopedy, jeżeli nie będziesz miał żadnej wady postawy to wtedy wykonaj testy na pasożyty. Zdrowia ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
mam lekko pogłebioną lordozę, ale to raczej nie ma wpływu na wydymanie żołądka;P
oczywiście, brzuch jest może trochę mocniej wystający niż u kolesia bez wady postawy, ale tutaj chodzi o to, że żołądek po posiłku jest o wiele więcej wypukły niż przed:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 754
No to chyba niema innego wyjścia niż zrobić w/w badania. Zdrowia
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

znamie ? czy cos powazniejszego?

Następny temat

Zmęczona twarz..

WHEY premium