logo
zamknij zamknij

Brak inwencji (chwilowy)

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 576

0 5 0
napisał(a)
TomaszAZ
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 524 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3595
Cześć. Zdolnosci kulinarne jakies tam przecietne posiadam, brak mi jednak inwencji na jakies fit danie okolicznosciowe na swieta.Chce zrobic cos dla całej rodziny (TANIO) :D wiec kilka osob. Ktoś podzieli sie jakimś swoim pomyslem?
Krzysztof Piekarz
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
napisał(a)
BzykuDG TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 854 Napisanych postów 8275 Wiek 32 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 90617
Napisałeś w dziale, w którym są tylko takie pomysły...
napisał(a)
TomaszAZ
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 524 Wiek 24 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 3595
no,ale nic takiego okolicznosciowego nie widze. Typu nie wiem deser z jajkami,albo cos takiego
napisał(a)
FiQus
Ekspert
Szacuny 464 Napisanych postów 6284 Wiek 82 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 92565
Wpisz na co masz ochotę i znajdziesz na prawdę wiele przepisów

napisał(a)
Malinowa SZEFOWA KUCHNI Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2004 Napisanych postów 19918 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 81939
napisał(a)
TomaszAZ
Początkujący
Kochana :) ta rolada z biala kielbasa szczegolnie mi sie podoba,tylko sie zastanawiam z czym to podac zeby bylo tak w miare uroczyscie :D ani ziemniory ani ryż,ani kasza...chyba ze w sosie grzybowym z kasza gryczana?

Zmieniony przez - TomaszAZ w dniu 2017-04-07 09:54:24
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Biszkopt z jeżynową galaretką by MissInvincible

Następny temat

Aromaty funky flavours

Najważniejsze witaminy dla trenujących na siłowni

Diana Dudziak zmotywowana przez głodnego sąsiada!

Białko - ważny składnik diety kobiety aktywnej

Rower, orbitrek, schody, bieżnia?

Trening na siłowni a miesiączka - czy można ćwiczyć?

Dieta redukcyjna a poziom testosteronu

Magnez - źródła w diecie

Magdalena Koral weźmie ślub!