SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

brak snu - brak przyrostów?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2662

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1116
j.w. mialem wczoraj trening ostry rzezbiacy i nie moglem potemw nocy zasnac. spalem w sumie ze 4h, pozostale 4h patrzylem w sufit. Trening poszedl na marne? Czy w czasie dnia miesnie tez sie buduja?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 480
Żaden trening nie idzie na marne gdy go porządnie zrobisz
W dzień też się mięśnie regenerują więc nie ma obawy,tylko ze po prostu organizm w czasie snu ma możliwosc zrobić to szybciej, ponieważ nie jest tak obciążone jak za dnia

"Cokolwiek zrobisz w życiu będzie bez znaczenia,ale bardzo ważne byś to robił, bo nikt inny nie zrobi tego za Ciebie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 158 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 1116
Wszedzie czytalem ze 8h to minimum.......??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1998
Nic się nie stało wielkiego,optymalny czas snu to 8h,ale jeżeli z jakiś powodów nie możesz,to nie ma co się przejmować.Nikt tu nie jest amerykańskim zawodowcem,oprócz jedzenia,spania i trenowania trzeba się zająć również życiem.Trening z pewnością nie poszedł na marne.

''To brak wiary w siebie sprawia,że ludzie boją się podejmować wyzwania.Ja w siebie wierzę.''

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16248 Napisanych postów 64869 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 550242
Ogólnie rzecz pojmując przyjęło się 8h. W wiekiem ta granica spada zresztą. Ale kwestia ilości snu i regeneracji to kwestia indywidualna. Ale ważnym jest też jakość snu - bo przykładowo, która z osób będzie bardziej wypoczęta - 1. która spała mocnym ciągłym snem 5-6h czy 2. która spała ponad 8h płytkim snem ciągle budząc się...

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Usunięty przez krzykacz za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1247 Wiek 31 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 18854

ANIMAL

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5944
hehe.. skoro spales 4 h a nastepne 4h i tak nic nie robiles tylko odpoczywales napewno twoj trening nie poszedl na marne a miesnie zregenerowaly sie.. :)

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 629 Wiek 27 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5944
z 2 strony musisz miec ciekawy sufit skoro jestes w stanie tak lezec wpatrujac sie w niego przez 4h :D

Tak ! Jestem Zbieraczem Sog'ów!
Zaglosuj na mnie,Prosze! =(

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Objawy podobne do wyrostka , a może przepukliny ?

Następny temat

tatuaz na nadgarstku

Fruzelina