SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

BCAA - zestawienie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131847

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 301 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3946
odrazu lepiej ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
Mam BCAA Complex 2200 (400 caps) z firmy DYMATIZE, a moje pytanie jest nastepujace...w jakich dawkam mam to lykac? bo mam rozne zrodla inne podaja ze 3 dawki po 4 tabletki a inni ze 2 dawki po 2 tabletki... prosze o odpowiedz pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 4154 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 45412
minimum po 10 tabsow przed i 10 tabsow po treningu

nieekonomiczne to bcaa

>>>unreal definition<<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 10 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 67
troche duzo ale zastanawia mnie dlaczeo na etykiecie zalecaja po 2 przed i po treningu...mam jeszcze jedno pytanie jak dlugo moge to lykac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
caly rok mozna.
producent zawsze ma swoje dziwne dawkowanie.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Czy przy 3 sesjach silowni, 2 SW w tygodniu suplementacja BCAA powinna nastepowac przed i po w kazdym z tych treningow? Cel, dobudowanie 3-4 kg suchych miesni i utrzymanie. 72kg, 171 cm.

Ponoc BCAA w proszku lepiej sie wchlania i jest ekonomiczniejsze. Czy mozna je "mieszac" razem z bialkiem WPC 80 i Flud Dymatize Maxy Waize?

Jakie BCAA obecnie wychodzi najlepiej lub wyjatkowo polecacie jezeli chodzi o kryterium jakosc/cena?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2407 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 37030
Ok, dzieki bardzo :) Rozumiem, ze przy wadze 72-74kg mam brac przed i po silowni porcje po 8g BCAA.

Co do SW, jezeli nie bede mial okazji pic w trakcie to dawkowac podobnie jw czy dac tylko dawke potreningowa 8g/10g? I czy wtedy po treningu moge BCAA zmieszac razem z bialkiem i Waxy Maize? Mam shaker 0,5l, to nie za mało? Zawsze bialko nosze z odmierzona iloscia wlasnie w shakerze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12094 Napisanych postów 160556 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234910
tak po 8g.

jak nie bedzie okazji pic na to wypij przed sw.

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 23 Napisanych postów 3528 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 52768
witam
takie pytanko.
do tej pory stosowałem BCAA Xtra TST i fitmaxa.
wg moich obliczeń w tej chwili najlepsze cenowo byłoby RX gold. tylko nie wiem czy warto kupować. nie znam tej firmy.
Polecacie czy nie bardzo? czy lepiej kupić TST?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna Vitalmax Creatin pure 600g?!?!?!

Następny temat

co na początek

WHEY premium