SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ból po treningu

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1106

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6678
Mam 17 lat, 1,80cm wzrostu i 94kg wagii Mam problem ponieważ od miesiąca chodze na siłownie co 2 dni/tydz i po ostatniej serii plecy/barki/biceps strasznie boli mnie ręka w tej okolicy. Nie moge wyprostować ani dotykać nic bo okropny ból musze mieć ciągle reke zgięta. Co robić?Dlaczego tak mam?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Trzeba przestać ćwiczyć i iść do lekarza. Pewnie da maść przeciwzapalną i powie, aby wrócić jak po tygodniu nie przejdzie,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6678
Tylko lekarz pomoże? Dodam że z dnia na dzień jest troche lepiej tylko wczoraj jeszcze moglem wyprostować ręke z bólem a teraz nie moge bo sie nie da nie ból tylko poprostu nie idzie. Prawa spoko z bólem wyprostuje a lewa wogóle
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Przestań ćwiczyć, smaruj maścią przeciwzapalną (idź do apteki). Jak przez tydzień nie przejdzie, to do lekarza i wtedy mu powiesz, że od tygodnia nie przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347438
A jak trenujesz? Możliwe, że za bardzo obciążasz ten rejon i wdaje się jakieś zapalenie.
Boli przy którymś konkretnym ćwiczeniu czy po treningu ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jak znam życie, to od pogoni za DUŻYM bicepsem.


Zmieniony przez - Tygrys_85 w dniu 2016-02-09 16:58:25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6678
Na siłownie ide żeby schudnąć, rozruszać się bo nic nie robiłem przez te lata w sumie, i żeby sie rozluźnić. No generalnie robiłęm ćwiczenia głównie polegające na podnoszeniu góra-dół, potem ręka naprzód z 7,5kg w jednej i drugie ręce i po 20 razy. Może dowaliłem tym że w poniedziałek jak mnie wszystko bolało ćwiczyłem jeszcze na Wfie, grałem w ping-ponga i generalnie męczyłem te ręce bo zakwasy mam od Niedzieli w plecach, barkach a ręce mi chwyciło w poniedziałek pod wieczór
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Jejciu. To nie panikuj. Ja myślałem, ze jakieś makabryczne wiosła 150 kg podchwytem robiłeś, lub po 40 kg na bica. Pewnie tylko nadwyrężyłeś. Czekaj i nie ćwicz. Ja kiedyś miałem takie "zakwasy" na brzuchu, że umierałem jak ktoś mnie rozśmieszył. Samo przeszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 24 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6678
Nie panikuje tylko pytam co robić bo denerwujące to jest. Pozatym mam pytanie, jak waże 94kg i generlanie chudzy nie jestem to powinienem zrzucić coś i dopiero siłowac czy moge bez problemu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 307 Napisanych postów 3118 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 69220
Zdjęcie sylwetki wklej.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Progresja asekuracja

Następny temat

Zmiana cwiczen

WHEY premium