SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Alkohol,narkotyki i sterydy

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 31711

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3320
Jaki wpływ mają narkotyki (extaza,amfetamina) i alkohol na sterydy.
Z góry dzieki za odp.
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 24 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 462
Z doswiadczenia bylem w formie zyciowej 46 na kablu 87kg prztrafila mi sie tragedia zyciowa smierc zony chlanie wody i cpanie przez 5 dni guía Zapraszam jadlem waga spadla o 4 kg i w lapce 4 cm obwodu pizgasz fete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
negatywny

======================================================
>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
======================================================
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 401 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10807
taki maja wplyw, ze jak urosniesz, to pozniej jedna bialkowa badz "okragla" impreza i Ci wiekszosc spadnie.

musisz wybrac - albo sie bawisz drugami, albo chcesz byc wielki

Jesli moja wypowiedz Ci pomogla, to kliknij w "czytelnik dzialu". Z gory dzieki
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 334 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 4204
czesc
u mnie w mieście znam paru kolesi co tam biorą co popadnie a potem mowia, ze tyle wzieli a silki nic, masa jak jest to WCIĄŻ mało, alboooo ze jakiś flak jestem, a wszystko jak się pytam to.............wóda, prochy, etki, ciągłe niesprzespane noce itp !!!!!! Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 954 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 13815
ja ci nie radze mam koelge ktory wziol 100 mety przy tym czesto pil jezdzil na imprezy tam oczywiscie prochy powoli zaczelo mu odp*****lac malo tego ze teraz wypije 1/2 piwa i chlopak nei wie co sie dzieje to do tego ma tak nasrane na bani doslownei jest po***an* ciezko sie z nim gada bo ma troche filmy teraz wprawdzie minely jakeis 2 lata od tamtego cyklu i nic nei bral wiec troche wynormalnial ale to co sie dzialo z nim wtedy to bylo straszne i daltego nei radze ci tak robic bo to jest przykre co sterydy +alkohol +narkotyki moga z toba zrobic

Pozdrawiam wszystkich !
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 2420 Wiek 38 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 47316
Zgadzam sie z poprzednikami. Jak masz nap*****lac bialko to po co ci koksy jak i tak schudniesz a jak decydujesz sie na koks to przeciez chodzi ci glowie o to zeby zlapac mase. A jak sobie fukniesz bialko to dupa z tego bedzie, nie chce sie jesc a jak nie bedziesz jadl to nie bedzie masy. A co do alkocholu to podobno jak sie jest na cyklu i to szybko sie upija czlowiek i niezle odp*****la mu. A wiec jak chcesz wlanac sobie koks to uzywki odloz na bok.

moze kiedys dostane soga
3

Cztery tabletki metki dla dobrej sylwetki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
j/w pixy,kwasy,biały śnieg +alkochol+ koks = spadek masy ,siły , cm w łapie i nie tylko ODRADZAM KOKSÓW , DRAGÓW I ALKU)




PWB
1

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
panowie i po co tyle pisac mysle ze moja odpowiedz jest najbardziej trafna bo znaczy dokladnie to samo co wasze odpowiedzi a miesci sie w 1 slowie

======================================================
>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
======================================================
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 179 Wiek 1 rok Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 100163
Ja ze swej strony ujme to krocej, ucz sie Rufio - "zly"

Tea who you yeahbunny scotch me :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 812 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9250
rufio44 wiesz co chyba dam ci soga za tą odpowiedź nawet jej niezauważyłem bo tak byłem zaczytany w inne ale przekonałeś mnie żebym nigdy tak nierobił bo rozpisałeś sie na maxa
No żarty żartami ale masz racje po co się rozpisywać


PWB

....:::NAJLEPSZA OBRONĄ JEST ATAK:::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
i tutaj mamy typowy przyklad mylenia pojec - zly nie znaczy to samo co negatywny - i evidentnie w tym kontexcie nie pasuje slowo "zly" bo zly to moze byc np Adam na nas za to ze gadamy o nim bez jego zgody a "negatywny" znaczy nieporzadany wplyw w tym kontexcie

======================================================
>> Chron mnie Boze od przyjaciol, bo z wrogami sam sobie poradze << &reg;
======================================================
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Co za 300zł?

Następny temat

GHB - CZY KTOŚ WIDZIAŁ , CZY KTOŚ SŁYSZAŁ, CZY KTOŚ WIE...

WHEY premium