SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Deka i alkohol

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2845

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52
Mam takie pytanie, czy na cyklu z deki moze mi sie przydazyc mała libacja alkoholowa i czy moze to miec jakies bardzo negatywne skutki, np. palma mi odbije, albo cos...

onyx

onyx

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
NIE.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52
dzieki za wyczerpującą odpowiedz !?

onyx

onyx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Nie wolno pic na cyklu i koniec czlowieku. A co tu wyjasniac ? Jedno sie z drugim wyklucza.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 52
A przy założeniu ze jednak by mi sie przydazyla jakas na.je.bka, to co wtedy, tylko troche szerzej prosze,

onyx

onyx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
Zapomnij o przyrostach jak bedziesz pil,przy Dece trzeba szczegolnie przestrzegac wszystkich zasad zeby osiagnac dobre rezultaty.

Pozdrawiam.

<<<<<< Doradca w dziale koksowe przedszkole >>>>>>

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 168 Napisanych postów 4456 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 65753
Nie wiem jak ma sie bezposrednio deca do alkoholu, ale wiem jedno. Alkohol scina bialko, podstawowy budulec miesni, po takiej bibie jak to ujales jest duzy deficyt. Z czego maja sie te miesnie budowac ? Z powietrza ? Tym bardziej na cyklu, kiedy zapotrzebowanie na bialko rosnie kilka krotnie. Ja rozumiem, wszystko dla ludzi, ale po co pic na cyklu ? Trujesz sie po to zeby nic nie zyskac ? Bezsens. Zastanow sie troche.

pozdrawiam Logan
"Posrod zwyczajnych chwil, budzic sie rano ze spokojem - zwykle marzenie moje. W sumie, swiata wcale zmieniac nie chce, to bylo by szalenstwem dlatego juz nie mysle o tym wiecej.[...]Usmiecham sie, bo umiem wybrac, mam swiadomosc, pelny wolnosci, nie jak zaprogramowany robot"

"Kazdy jest swirem - kwestia tylko na ile."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 160
przy braniu jakichkolwiek sterydow nie powinno sie wcale pic alkoholu.On negatywnie wplywa na organizm i zmniejsza dzialanie sterydow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

metanabol w strzałach

Następny temat

pocenie

WHEY premium