SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ANTY KATABOLIK (jaki) czy inny suplement ???

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3096

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
Dane typu wiek, waga itp. w profilu. Staż treningowy 2 lata. Ogólnie mówiąc jestem hardgainerem. Zaletom tego jest fakt że bardzo łatwo robię rzeźbę (kaloryferek jest :) ). Niestety przy okazji zawsze holernie leci mi waga, w szczególności latem. Masówkę skończyłem z końcem kwietnia. Od tego czasu już trochę straciłem. Z profilu mogę wyglądać na małego, ale zupełnie źle nie jest : https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=3&topic_id=69379 - to zdjęcia z grudnia gdy kończyłem siłę, potem były 4 miechy masy i trochę przybrałem (tak ze 3kg --mięśni oczywiście bo nawet na masie tłuszczyk mi się słabo odkłada - tzn kaloryferek straciłem tylko na jakieś 2 miechy dopuki się ciepło nie zrobiło, wtedy nie byłem wstanie wrzucać w siebie wystarczającą ilość żarcia.... i to co zwykle.

Po takim wstępie może przejdę do rzeczy - otóż 10 lipca wyjeżdżam na kwaterkę obozu - będę tam pracował jako fizol przez jakieś 2 tygodnie charówa od rana do wieczora, coś w stylu pracy na budowie tzn. kopanie, noszenie itp. Czym się zabezpieczyć żeby ochronić mięśnie? Po tym okresie przez jakieś 3 tygodnie będę pracował jako ratownik. Tu problemem jest brak siłki. Oprócz ogólnorozwojówki typu pompki, przysiadu, podciąganie..itp. nie będę mógł ćwiczyć. Dietka taka sobie tzn. dużo węgli (gdy śpię pod namiotami to mam potworny apetyt), ale białka wyciągnę jedynie z 1,5 g / kg - żarcie jakościowo nie odpowiadające diecie kulturysty. Co zrobić żeby dobrze utrzymać formę???

Do tej pory z supli wypróbowałem BCAA Nutrenda (efekty oceniam pozytywnie).
Oraz kreatynę (kiepskiej firmy - megabol - ale akurat kiepsko z kasą stałem a zbliżał się koniec masówki) - i tu się bardzo rozczarowałem - o ile kolegom bardzo dobrze szło na kreatynie (tej samej) to mnie nic nie dała. Kumpel złapał 1,5cm w bicku i tak ze 4 kg. Ja po dwóch tygodniach nie odczułem żadnych efektów (nawet 0,5 w bicku) więc zaprzestałem cyklu. - pozostałe pół puszki wciąż stoi na półce. (kreatynę brałem oczywiście z transportem - glukoza) Oprócz tego że przez pierwsze 4 dni chciało mi się po kreatynie pić... i nic poza tym. Ewentualnie trochę siła poszła - ale to równie dobrze mogła być zasługa treningu bo na cyklu z kreatynki nieźle się katowałem.

Moje Fundusze to 100 -120 zł.
Z tego co się zorientowałem to stać mnie na:
- HMB (Ultimate Nutrition) 200 kapsułem po 740 mg - jak bym brał po 3g dziennie to starczyło by na 50 dni
lub Peptide Glutamine 400g (Trec) - 15g/dzień - na jakiś miesiąc
lub 500g kreatynki (jakiejś w miare dobrej)
lub BCAA Nutrenda 150 kapsułek x 2
lub to co wyżej x 1 (BCAA) + 250g jakiejś słabej kreatynki typu megabol (+ tę co mi została, jakieś 100g)

Co o tym sądzicie??? Co wybrać? Jakieś wasze propozycje? Jak brać? Jakaś inna firma do polecenia - oczywiście biorąc pod uwagę limit kasy (100-120zł). Czy na moim miejscu (brak efektów ostatnim razem) w ogóle warto jeszcze raz próbować kreatynę? - zastanawiam się nad nią bo czytałem że duże spadki ma się z powodu odwodnienia, a kreatyna nawadnia mięśnie). A jak dużo piję wody to tylko często do kibla latam.

Proszę o radę, najlepiej ludzi w temacie oblatanych. Chętnie odwdzięczę się sogiem ;)

Pozdr

Michal




Zmieniony przez - Michal.B w dniu 2003-06-23 14:31:23
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
przy twojej wadze w dzien treningu bral bym tylko 7g po treningu (w dzien bez tr. mozesz brac te 10g), taki cyklik pozwoli ci na 42 dni suplementacji

==============================================
Szukasz taniego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95333 Doradzcie, bo nie wiem co mam robic

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 483 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21772
Głupio zrobiłeś z tą kreatyną , na jednych ona zaczyna działać w 2 tygodniu a na drugich dopiero w 5 tygodniu.

Tekst miesiąca:

"u nas w mieście wiele osób w moim wieku brało mete i nadal nie uzyskałem odpowiedzi na dlasze środki uboczne mety i horomnu byka wiem że nie musze kupowac jakieś białka z ovopolu dla małych dzieci ani węglowodaników
bo wiem że jakbym kupił metke200tab. i jakąs masówke to by mnie nieźle wypierxxxliło ale chce wiedzieć co lepiej sie opłca wziąć h.byka czy metke co ma jakiej skutki uboczne i w co warto zainwestować czy nikt mnie nie rozumie "
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
może, nie wiem ale żeby ją brać na czczo w roku szkolnym to musiałem się zrywać o 6.30 brrrrr i jak nie było efektów po 2 tygodniach to stwierdziłem że ******le...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 87 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3785
O ile sie nie myle to HMB Ultimata jest pakowane po 120 kapsulek.I trzeba brać przez dłuższy czas więc lepiej z niego zrezygnuj.Kreatyny też nie bierz bo nie będziesz miał dostępu do siłowni.na twoim miejscu kupiłbym sobie glutamine np. z Olimpu 400g albo BCAA(tutaj najlepiej Amino Anabol PQ).

Baw się dzieciak bo nie wiesz co cię czeka.

o

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
dzięki chłopaki, po sogu
Ultimate ma HMB po 60, 120 i 200 kapsułek
Czy 50 dni to mało jak na HMB, co prawda , jak czytałem, niektórzy zalecają kurację 3 miechy, ale inni piszą że zadowalające efekty mają nawet po miechu?? A mnie nawet nie chodzi o przyrosty ale brak spadków.

Tak poza tym to bużliwej dyskusji to tu nie widzę - dział ma trzech modów, że o ekspertach, specjalistach i znawcach nie wspomnę a tu nic, nikt nie raczy uchylić rąbka swojej wiedzy i doświadczenia...

Przecież warunki z postu "zanim zapytasz" spełniam więc O CO chodzi???


Uprzejmie proszę o rady,


Pozdr
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
jak masz malo kasy niebierz HMB za ta kase zrob pozadny cykl kretki 6tyg. kup ovopol i carbo i bedzie giciow

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95333 Doradzcie, bo nie wiem co mam robic

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
sog :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
u góry napisałem że kreatyna na mnie nie podziałała, czy jak wydłużę cykl do 6 tygodni to coś zmieni?
i czy będzie to dobre rozwiązanie na &#8222;mój problem&#8221; &#8211; tzn. podtrzymanie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 62881
te ze kolega mial przysrosty od razu nie znaczy ze u ciebie bedzie to samo, zrob przerwe 2-3 miesiace i sproboj jeszcze raz i nie przerywaj po 2 tyg. moze popelniles jakis blad na cyklu ciezko tak powiedziec, jednak napisales ze cwiczyles bardzo intensywnie moze to zaleta kretki?

==============================================
Szukasz dobrego sklepu z odżywkami, z szybką, miłą i profesjonalną obsługą? Zajrzyj do: ODZYWKI.PL by Lalka. Gorąco polecam! Mój nr. 1
==============================================
Pomogłem, wejdż na http://www.pajacyk.pl i kliknij na pajacyka. Dzięki
Michał G. "GÓRAL"
.:: Członek mafia.suple.hardcor.pl ::. >>> Doradca w Suplementacji <<<
https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=95333 Doradzcie, bo nie wiem co mam robic

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 969 Napisanych postów 19330 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158931
Dla mnie np. po kretce masa idzie po 2-3 tyg. a sila dopiero tak ok. 5 tyg.

<<<Champions
are Made
Not Born
>>>

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 267 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4017
załużmy że zdecyduję się na cykl ten 6 tygodni, ile na niego zużyć kreatyny?
Kupić 500g jakiejś dobrej? Może dorzucić do tego to 100g co mi zostało? A może kupić 250g + 100?

od ostatniej próby z kreatyną będzie ponad dwa miechy.
Tak poza tym na przełom wrzesień-październik planuję cykle dąbka, wypadałoby to jalieś dwa miesiące po kreatynie, chyba nie koliduje?

No i ostatnia rzecz, mocno kusi mnie to HMB bo z tego co się orientuję jest aktualnie w bardzo przystępnej cenie (jak na hmb) i jestem ogólnie ciekawy jak by na mnie działało, bo jak napisałem wyżej nie miałem z nim do tej pory żadnej styczności. Powyżej wszyscy mi je odradzają. Czy ktoś może rozwinąć ten wątek, dlaczego?

Pozdr

no i oczywiście sog dla ziki :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna+Gainer+dextroza

Następny temat

Dopalacze Mózgu

WHEY premium