SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Łapa nie rosnie!

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2261

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
Od zawsze miałem nieduże ręce. Mimo kilku lat ćwiczeń (z przerwami) nigdy nie udało mi się zbudować konkretnej łapy. Mam teorię, że z łapami u facetów jest jak z cyckami u dziewczyn. Nieważne ile masz w obwodzie, ważne jak się prezentują na tle twojej sylwetki. Otóż moje prezentują się miernie.
Od 3 miesięcy jestem na 1 szym cyklu- nandro + enat 1ml 1 x tyg. Wiem, mało ale wziąłem z innych powodów niż masa, a jak coś przy okazji urośnie- to ok. Zacząłem z wagi 92kg, biceps 40cm. Po siedmiu tygodniach miałem +8 kg, rozmiar w górę. Chodzę w dresach, bo żadne sponie mi na d..ę nie wchodzą, koszulki XL są obcisłe, a ręka nawet nie drgnęła! Owszem, może jest kształtniejsza, ale nawet milimetra więcej!
Przez pierwszy miesiąc robiłem bic+tric 3x tyg 12 serii na każdy 6-12 powt, w drugim mies 5x5, siedem ciężkich serii 1x tyg + kilka seri dodatkowo 1x tyg. Trzeci mies. 12 serii po 10 powt. 1x tyg.
Jak pobudzić biceps do rośnięcia?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
To widać gołym okiem kto jest kto, są kolesie po 180cm ważący 65 kg, są kolesie po 190cm ważący 80kg, albo gość mający 175 i waga +/- 90kg, który widać że raczej nic nigdy nie ćwiczył. Jest tez kilku, którzy mają obwody i widać że przyszli z siłowni. Wiadomo że taki tajski czy mma to zbieranina ludzi różnej maści, nie ma samych starych, wysuszonych fajterów. Niepotrzebne pewnie te koksy, miałem zamiar zacząć walczyć jak się odblokuję, ale...czasu miałem za dużo, więc zacząłem wcześniej... i jakoś leci. A łapa? Zobaczymy, może zmiana treningu jej pomoże.
P.S. Ja chyba jakiś ociemniały jestem, nie moge tych emotów znaleźć...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 422 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5816
moze technika lezy, stestuj drop sety, serie łaczone super serie a moze zmniejsz ciezar i dobrze zapompuj moze poprostu za bardzo mu dajesz w palnik
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
1. Ramię to w ok 2/3 triceps więc machanie 30 serii na bica week nic nie da.
2. Ogarnij michę bo sadząc po opisie nabraleś wody i nieco smalcu na tułowiu i dupie a rączki nadal chude.
3. Przestań mierzyć łapę 3 razy dziennie to może w końcu ruszy.
4. Ja ważę podobnie a nawet koszulki L wcale nie opinają



Zmieniony przez - Hubert81 w dniu 2014-08-31 00:23:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
@might9 spróbuję zmienić trening, może faktycznie trzeba spompować. @Hubert 81 1.Robię tak samo bica jak trica. @. Micha ogarnięta- mam dużą nogę (65cm) a i tyłek niemały. Przy wadze 90kg kupowałem jeansy nie rozpinając rozporka i zanosiłem do krawcowej, która wycinała 10-15 cm z talii. Nie mam miernika poziomu tłuszczu, ale fałda na brzuchu nie jest większa niż przed cyklem A nawet gdybym się wyciął, to nier ma znaczenia na obwód ramienia (chyba że ujemny). 3. Mierzę raz na mc. 4. Nie wiem gdzie mieszkasz, ale rozmiarówka u mnie jest troche mniejsza niż w Polsce. Pozdrawiam ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
zwiększ ilość powtórzeń i różnorodność treningów jak i technik metoda wstępnego zmeczenia ,schodkowanie, częściowy wypoczynek, regresja, progresja łapy lubią takie coś i ćwiczenia takie które rzadko pewnie wykonywałes np odwrotny francuz itp

Zmieniony przez - game1988 w dniu 2014-08-31 00:35:38
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
@game1988 nie mam pojęcia o tych pojęciach :) , więc biorę się za czytanie. Przez całą karierę tłukłem dużo serii raz w tygodniu, nic ponadto, więc może zmiana zadziała. Dzięki. Myślę że to genetyka, jeden ma większe to, inny tamto, ale wiadomo- w kulturystyce łapa- priorytet. Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
mi to pomogło ruszyłem łapy wcześniej cały czas klepałem tylko progresję cięzaru i powtarzałem ćwiczenia teraz każdy mój trening inaczej wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 703 Napisanych postów 1196 Wiek 43 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 75579
@game1988 Spróbuję, dam im popalić! Jak często powinno się robić rękę? 1x tyg wystarczy i długa przerwa czy lepiej częściej a mniej objętości?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
Do tego sam musisz dojść, bo na każdego co innego działa.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 2679 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 36561
możesz spróbowac 2 razy w tyg przez okres powiedzmy miesiąca
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 395 Napisanych postów 9627 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 133458
To sport dla cierpliwych. Do wszystkiego trzeba dochodzić metodą prób i błędów a każda taka próba to minimum miesiąc czy dwa, żeby móc się przekonać o efektywności danej metody.

Trzy miłości życia: dzieci, siłownia, żona...... no może dzieci, żona i siłownia

ZAJRZYJ i jak możesz to POMÓŻ
http://www.sfd.pl/KruQ__prośba_o_pomoc-t996105.html

Mój dziennik:

http://www.sfd.pl/KruQ__wakacyjny_recomp,_aktualne_foto:_str._122_-t977745.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dziwna sprawa czy sok moze wypłynac?

Następny temat

odblok po cyklu

WHEY premium