SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ćwiczenia na wzrost testosteronu

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2498

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez anubis84 z działu Szybkie pytanie.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
Czy istnieją jakieś ćwiczenia żeby wzrósł poziom testosteronu tzn aby pobudzić jego produkcje?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
Właśnie ja też jestem ekto i dawniej z poceniem nie było problemów.Kupie sobie cynk i będe łykał może to coś pomoże

Zmieniony przez - krzych** w dniu 2014-07-19 19:31:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Tak.
Wszystkie ciężkie ćwiczenia wielostawowe - w szczególności martwy ciąg, przysiady itp


Zmieniony przez - czorcia7 w dniu 2014-07-12 20:41:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
A czy to prawda że wszystkie ćwiczenia nóg pomagają w wydzielaniu testosteronu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 634 Napisanych postów 41491 Wiek 42 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 246659
Tak to prawda. Trening nog jako ogromnej grupy miesniowej powoduje duzy wyrzut hormonow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
Czy sen ma wpływ na produkcje tescia?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17678 Napisanych postów 132068 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460233
sen też ma na to wpływ, jak jesteś młody to poziomem nie powinieneś się przejmować bo i tak powinien byś wysoki, a jak jest np ponizej normy to do lekarza się udaj.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
Chodzi mi o to że mam jakieś objawy niedoboru i chciałbym go sobie trochę podwyższyć.Rok temu czułem że jest wysoki bo bez problemu miałem ochotę w 1 dzień ćwiczyć po 5h a teraz to nawet 30min mi się nie chcę.Na dodatek jestem młody,spałem po 6-7h i po 2 miechach organizm zaczął odmawiać posłuszeństwa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 6919 Wiek 48 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 36479
Przyczyn takiego samopoczucie może być sporo.
Pierwsze i podstawowe to przetrenowanie/przemęczenie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
Najbardziej sie martwie tym,że z rana nie chcę mi się iść do toalety i nie mam z rana erekcji,na dodatek pocę się jak świnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 38 Napisanych postów 581 Wiek 47 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3974
no to sie dziwie ze jeszcze nie poszedles do doktora chyba czas najwyrzszy zrobic jakies badania ,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 127
Krew miałem robioną i wyszło że troche za gesta i nic poza tym,u neurologa byłem,też nic,psycholog też nic poważniejszego nie stwierdził.Dodam że pocenie występuje głównie na nogach i pod pachami
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pakowanie w pracy :-D

Wiecej