SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

***Twoja Chwila Prawdy 14***

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 762042

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
ASNF Moderator
Ekspert
Szacuny 4585 Napisanych postów 49019 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 522800
dariusz189 - "co się od ilości towaru w głowie robi za szambo" - Ty jakoś nie narzekasz

Sajks - "po trupach bede robil to az na ktorejs bombie *******ne jak hiroszima" - co za bohaterskie podejście
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Przygotowania nie idą, bo ja całkowicie na dobre odpuściłem sobie temat kulturystyki wyczynowej i nie chodzi o ten rok, ale także o lata następne , szkoda tylko, że tak późno, ale później niż wcale. Nie chodzi o to, że forma była za słaba, bo akurat byłem naprawdę z siebie zadowolony, ale o osobiste jakieś tam przemyślenia i wizje tego co się chce robić w przyszłości. Cieszę, że po 3latach obudziłem się, a jak kolega po 12 latach.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Darku ale mogles ten ostatni raz wyjsc jako ze zostal tydzien, nie miales nic do stracenia a forma byla super sam widzialem. Apozniej juz sobie odpuscic ale to byl tylko tydzien...

Szczerze: Jak kolega Ci mowie ja sie zawiodlem. Chcialem Cie zobaczyc na scenie bo tak jak mowie forma byla za***ista i wiem ile w to w***ales CIEZKIEJ PRACY.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
tylko ze mp przesunęli i bym musiał do 1 maja jeszcze zapieprzać, z tym, że o tym, że nie będę startował podjąłem decyzję w zeszłą środę, a MP odwołali w poniedziałek ten, także tak miało widocznie być, jakby mi dane było wystartować to wszystko odbyło się planowo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
słuszna decyzja Darku
zawodowa kulturystyka to kupa kasy wydanej
bez nawet żadnego zwrotu .to sport dla bogatych
albo upartych ...



Zmieniony przez - DJ100 w dniu 2010-04-17 00:17:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2657 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 55935
sama kasa nic tu nie da, musisz być też za***iście uparty i ambitny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 2320 Wiek 39 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 65191
Wiem, że zawiodłem Ciebie, a także wiele innych osób, żałuje, tylko, że tak w późnym okresie podjąłem taką decyzję(bo chodziło mi to już bardzo dawno po głowie) przez co niepotrzebnie liczyliście na mnie, wspieraliście.
Dj względy finansowe przy podejmowaniu tej decyzji nie był brane wogle pod uwagę, chodzi o inne aspekty. Tylko dzięki temu uprowi i ambicji marnujesz życie na coś co Ci się wydaję, że w danej chwili ma sens,a potem X latach startów, stwierdzasz, że straciłeś najlepsze lata, jedząc, spiąć i trenując, porozmawiajcie z zawodnikami co pokończyli starty, czy są w pełni zadowoleni i usatysfakcjonowani z trybu życia jaki prędzej prowadzili.
Koniec spamowania temat jest o fotkach, a nie o mnie.

Zmieniony przez - dariusz189 w dniu 2010-04-17 00:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
a ja gratuluje podjecia decyzji bo jest bardzo madra

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MarcelQ Instruktor SFD
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 20241 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 171132
Mocny, forma jak na prosiaka co ma isc po nóz ogolnie nie ma krzywdy.
Sajks, rewelacyjnie wyglądasz mozna pozazdrościć.

" I pamietaj szacunek to wszystko "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 4401 Wiek 25 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 51501
Sajks sylweta kompletna a Mocny mnie również mile zaskoczył,w końcu zaczynasz wygladać..
Ps.-Darek ja myślę,ze tu sie rozchodzi przed wszystkim o wizje zdrowia utraconego(i wszystkie z tym aspekty zwiazane) mimo to gratuluje i formy frasobliwości

http://www.sfd.pl/Krac_...-t428435.html  -moja galeria.

Jedynym schematem w kulturystyce,jest jego brak... 'Krac'.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

PROP FARMAK- pytanie do tych ktorzy ostatnio stosowali

Następny temat

Razak winko injekcyjne... pytanie

WHEY premium