SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zwiększyć rekord wyciskania

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4315

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
psk , właśnie przechodząc teraz na plan 5x 4 ,byłem na 1x ciężko 1x dynamicznie. Jeżeli chodzi o pozycje to uważam że jest na 4+ . Ćwiczenia typu wycisk do deski też już przerabiałem. Widzę że westside barbell nie jest ci obce. Dzięki za wyczerpującą odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Trening:

Ławka pozioma :

20kg x 10
40kg x 40
60kg x 8
80kg x 6
95kg x 2
115kg x 2
130kg x 4
132kg x 4
132kg x 3
132kg x 3
135kg x 3


Wznosznie tależa 10kg 5x 10 pow

Triceps standardowo wyciągi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
To dobrze że progres jest
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Duże znaczenie ma to że akurat na siłowni był dosyć tęgi facet i bardzo dobrze podawał sztangę, bo zazwyczaj jest tak że ledwo co sztanga oderwie się od stojaków to mi już gryf puszczają i nie dość że tracę siły to cały czas kontuzje no i przede wszystkim pozycja na ławce się traci...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 817 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 6453
Pamiętaj równie ze trening klaty.trica.barki musi byc rozłożony na dni w tygodniu.robia w poniedzialki klatę z tricem w srody barki a w piątek klatę to przetrenowujesz triceps który pracuje ci 3razy w tygodniu. Czyli przy klacie,barkach no i tricepsie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Trening:

Ławka pozioma :

20kg x 10
40kg x 40
60kg x 8
80kg x 6
95kg x 2
115kg x 2
133kg x 4
135kg x 4

135kg x 2 - no i ku*wa kontuzja , przy drugim powtórzeniu poczułem ból w prawej ręce, dokładnie to powiędzy barkiem a klatą. Nie wiem która to już kontuzja, tyle tego było i jest... No i co znowu przerwa , przestanie boleć wrócę i znowu będzie coś innego .. mam już przez to psyche zjechaną ... ku*wa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
Wyluzuj trochę przetrenowujesz się i stąd kontuzje i zastój. Nie jesteś profesjonalistą nie żyjesz z wyciskania leżąc, także nie przesadzaj, to że wyciśniesz 10 kg więcej zmieni coś w twoim życiu?. Trenuj systematycznie całe ciało efekty przyjdą same.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 673 Wiek 40 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 7756
PS. odnoszę takie wrażenie że na każdym treningu chcesz pobić rekord, a tymczasem tak się nie da. Moim zdaniem problem tkwi w psychice i w tym że za bardzo chcesz, skutek blokada. Wyluzuj trochę bo ci żyłka pęknie zejdź z ciężarem i przez 2 miesiące trenuj takim obciążeniem żebyś mógł wykonać 10 ruchów. Trenuj klatkę na skosie dodatnim i ujemnym.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 604 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 8783
Nie jestem profesjonalista - ale chce być ! . Jak widać lekki progres już był. Ale za każdym razem gdy jest progres to jest i kontuzja... czy sie przetrenowuje ?? nie sądzę - jedno ćwiczenie na klatkę to jest powód to przetrenowania ? to jakim cudem inni wyciskają 200kg ( oczywiście w moim wieku i wadze ) trenując raz na tydzień albo robiąc dwumiesięczne przerwy ?? Jaki ma sens robić 10 powtórzeń skoro całe wakacje jechałem na 10 powtórzeniach. A może nie ja jestem gorszy tylko inni biorą coś co wspomaga ich mięśnie , regeneracje itp. Może nie da się wycisnąć 200kg na samym ryżu , białku i bananach ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 538 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4948
Za dużo tych serii robisz wgl i stad te kontuzje takze sie nie dziwie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Trening na silniejszą Klatkę

Następny temat

II Otwarte i Akademickie Mistrzostwa Śląska w Klasycznym TS - 17.05.2014

WHEY premium