SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zrównoważenie ramienia

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3095

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
W moim ramieniu zbyt bardzo wyroznia sie w stosunku do innych miesni ta główka najwieksza (kolo barku, nie pamietam jak sie zwie;p ) i chcialbym to jakos poprawic, skorygowac by miesnie mojego ramienia byly rownomiernie wycwiczone.. Dobrze by bylo cwiczyc w tenze sposob?
(Mam do dyspozycji tylko hantle)
2 serie nachwytem po 8 powtorzen wszystkie
2 serie mlotkiem oraz 2 serie podchwytem?(tak sie to nazywa?:)
Ćwicze okolo trzech lat z przerwami

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Chodzi mi dokladnie o to czy powinienem zrezygnowac np. z mlotka czy podchwytu bo wiadomo ze obojetnie jak trzymajac hantel ćwicze cale ramie tylko pewne jego czesci slabiej badz mocniej. Czy raczej powinienem wszystkimi trzema sposobami? Jesli powiedzmy ta gorna glowka bica miala by oslabnac bo bym nie cwiczyl nachwytem to nie chce rezygnowac z tego tylko dlatego zeby reszta dogonila u mnie ta czesc reki. Nie wyglada to tak zle. Po prostu nie wiem czy na mase (mase/sile) powinienem sie tak rozdrabniac czy jak to mam robic bo juz sam niewiem.

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
wklej zdjecie i zaxznasz lub opisz punkt[mięsień] bo ten opis jest malo zrozunialy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Chodzi mi o główkę krótką tą przy barku.

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
...
Napisał(a)
Usunięty przez apokalipsa za pkt 4 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
musze to skasować bo Twoje zdolności artystyczne sa porażające...

chodzi Ci o m. ramienno-promieniowy[na zwenętrznej stronie ramienia?]

jesli faktycznie jest on b. dobrze rozwuinięty to nie rezygnując z ug. ramion młotkowego porzesunąłbym je na koniec, na początek ug. podchwytem -ręce jak najbliżej ciala
jako drugie modlitewnik, albo ug. z ręka opartę o kolano[też podchwyt]

Zmieniony przez - apokalipsa w dniu 2009-04-29 20:39:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Napisales ze na poczatku uginanie podchwytem, jako drugie ug. oparte o kolano i tez podchwyt. Jako ostatnie ug. młotkowe. Gdzie tu nachwyt mam z niego zrezygnowac czy mam robic 4 cwiczenia po prostu ( przed mlotkiem). Myslalem ze Nachwyt najbardziej cwiczyc cala reke i to blizej lokcia ten miesien i mi wlasnie na nim zalezy teraz to jest moj priorytet. Czy moze sie myle? Wytlumacz mi prosze

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
nie, te 3 ćwiczenia to już komplet- a to pierwsze jest najlepsze na m. [obszar] najbliżej łokcia wlaśnie.

nachwyt jest już absolutnie zbędny

ponadto może byc taka sytuacja, ze poprostu masz b. długi przyczep i mięsień właściwy zaczyna sie dośc wysoko- a wtedy nie ma raczej możliwości zapelnienia tej przestrzeni; ale jak wspomnialem młotki same wystarczą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 70 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1101
Dzięki. Masz za to soga

Umysł koncepcjonalny sam w sobie stanowi manifestację ignorancji.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 6529 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 36902
Może chodzi o jedną z głów mięśnia dwugłowego ramienia?

Edit: Heh, mięsień ramienno-promieniowy przy barku

Dalej nie wiem o co chodzi, może Apokalipsa mi wytłumaczy
Ale widzę, że Apo proponuje Ci młotki a ty chcesz nachwyt. Młotki dobrze działają właśnie to, na co działa i nachwyt Ja zastępuję często jedno ćwiczenie drugim w planach

Zmieniony przez - Gwjazdor w dniu 2009-04-29 21:50:31

Ulubieńcy - Wikibokser, ten od Yiu-Tubitsu, Sensei(99999), Jarzyn, Jaguar, Frosti

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan do oceny/poprawy

Następny temat

brzuch 2x dziennie

WHEY premium