SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zmiana planu ?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
witam, jak w temacie wyzej zastanawiam sie nad zmiana planu treningowego na inny.Moim pierwszym planem był 3 dniowy split. Wzrost 177cm, wiek prawie 20, waga 60kg, staz 7 miesiecy na siłowni. zalezy mi najbardziej na sile i masie . Przez ostatnie 3 miesiace cwiczyłem 3 razy w tygodniu takim planem :

1 dzień ? PUSH
Wyciskanie płasko 4x12-6
Wyciskanie skos góra 3x10-6
Wyciskanie hantli siedząc 3x10-6
Wznosy hantli bokiem 3x10-12
Pompki na poręczach 3x10
Wspięcia na palce 4x12-15
Brzuch 4x20-30

2 dzień ? PULL

A) przysiad 4x12 B) Wypychanie na suwnicy 3x8-10
Skłony na ławce 3x10 Martwy ciąg 3x8-10
Uginanie na maszynie leząc 3x10
Podciąganie na drążku nachwytem 3x8-10
Wiosłowanie sztangą 3x10-6
Uginanie ze sztangą 3x12-6
Szrugsy 2,3x12
Przedramię: nachwyt, podchwyt 1,2x15-20
Brzuch 3x10-15

Chcialbym zeby ktos mi doradził czy zmieniac juz ten plan a jesli tak to czy dalej trzymac sie P&P czy zmienic na inny rodzaj.
Dalej cwiczyc 3 razy w tygodniu czy zwiekszyc ilosc treningow do 4 razy .
Nie chce zeby ktos mi układał plan bo wiem ze trzeba sobie poradzic samemu ale licze na jakies profesjonalne uwagi zebym dobrze ułozyl sobie nastapny plan . pozdro ;]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3009 Wiek 21 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 54631
Plan zmieniasz w takim wypadku jak stary nie daje ci juz efektow masz wiele metod musisz niestety wyprobowac jak na ciebie kazda z nich dziala :) sproboj moze FBW jakies

Let's do IT

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 171
no tak wiem .a dalej cwiczyc 3 razy w tyg czy moze zrobic 4 treningi?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Masa SPlit

Następny temat

Dobre rezultaty po 3 miechach?

WHEY premium