SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zle sie dzieje

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
rozumeizme MIX to trenabolon ale czyon rzexczywiscie mnij blokuje od deki ?? i czy ma mniej skutkow ubocznych ?? nie wiem
tesc walek nie. walek to mialem w 1wszych 2 tyg i dopieor pozniej zalatiwle smboe normalny. Poza tym przytylem juz 7 kg przez 5 tygodni.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 746 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7980
chyba chodzilo mu o to ze mix to omka:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
dobra jutro ide na badanie poziomu tescia to powinno cos wyjasnic...choc watpie zeby byl walek skoro 7 kg prztylem i prawie 30 kg na lawce wiecej...

jest w ogole tu ktos co przy cyklu z tesciem prolo mial probemy z libido i erekcja ??

Zmieniony przez - kluivert12 w dniu 2012-02-08 19:21:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 3449
jezeli biore enana e4d 200mg i deke e7d 200mg...to po jakim czaasie deka zacznie dzialac pozytywnie na stawy ??
mam cykl
1-16 enan 200mg e4d/e3d
2-14 deca durabolin 200mg e7d
deki jak narazie poszly 4 strzaly...ostatni wczoraj...od tyggodnia zaczely mnie lekko pobolewac staw kolanowy..ten co zawsze w sumie.
przy cyklach samego testa przez 8-10 tyg po 200mg e5d kolano nie robilo problemow.
po jakim czasie moge spodziewac sie dzialajacej deki ktora powinna usunac problemy ze stawami ??
chcialbym to wiedzec gdyz wtedy bede wiedzial ze jezli bol nie ustapi w ktoryms tygodniu to raczej mam 100 procent pewnosc ze nie mam tam deki a pewnie PROPA kotry bol stawow jeszcze bardziej poteguje
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Temat do fachowca praktyka

Następny temat

jak lepiej?

forma lato