SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zgony po SAA

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6508

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 4434
żółtko jaj może i ma więcej samego białka od białka jajka, ale za to jest bogate w zły cholesterol, a wiadomo co on powoduje

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 349 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3006
z tymi zawalami to nie sciema..ja znam chlopaczka w wieku 19 lat i juz mial za soba 3 zawaly.jego cykle to glownie meta i oma.nie bral duzych dawek tylko ze cykle przydlugie robil..np 4 miechy mete ciagnal i omke jako jeden cykli tak jest wlasnie z zawalami ze kots nie ma pojecia i wali koks cieszy sie ze rosnie a pikawa sie nie przejmuje.w koncu po 3 zawale poszedl do lekarza..ten zrobil mu badania i powiedzial ze on organizmu nie ma tylko juz smietnik i powiedzial ze musi skonczyc z tym.no to moj znajomek tydzien potem w klubie widze go jak wode wali przy barze i mowi ze musi mu sie zregenerowac organizm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
hmmm. sprawa psychy, ja np spadki dobrze znosze... straciłem na redukcji 6 cm obwodu ramienia, prawie 20 % siły (mierzone tylko na klatke, innej siły nie mierzyłem) i sie tym nie przjemuje, i sie nei denerwuje. spokojnie czekam na cykl masowy, wszystko gra.
nie bede robił długiego cyklu, to bedzie 10 tygodni.
do tego wszystkiego dojda oczywiście aeroby (10-15 minut) po treningu, na zmneijszneie retencji wody i usprawnienie pikawki.

a co sądzicie o Omega-3, czy suplementacja tymi kwasami tłuszczowymi istotnie wpłynie na obniżenie ciśnienia na cyklu??

eksperci, wypowiedzcie sie w tej sprawie.

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Omega 3 to podstawa + antyutleniacze bo z tego co wiem, same Omega 3 moga przyczyniac sie do nazwijmy to w uproszczeniu nowotworow.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
aha, czyli jednak w istostny sposób pomagają omega. antyutlenaicze, brzmi elegancko. bodjaże w poście marka o łądodnym przjeściu to jest, opsiane, wiec sprawdze.

a takie pytanie, może dla doswiadczonych smiesze sie wydać.... czy antyoksydanty to to samo co antyutleniacze? - z łąciny oxygen - tlen. wole sie upewnić.


Uriel, Ty jak sie orientuje, jeździłes ostro ze strzykawkami, możesz opisać choć po krótce swoje doświadczenia z cyklami? jak u Ciebie z sercem?

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Tak antyutleniacz = antyoksydant.

U mnie z pikawa dobrze aczkolwiek po T3 i Trenie i Testosteronach w lacznych dawkach pod gram czterysta -****owo. Jak odstawilem T3 to stalem w sklepie czytajac powiedzmy jakis katalog/gazete i w ciagu 20s potrafilem byc caly mokry lalo sie ze mnie. Wyplukane elektrolity brak witamin - trzeba pamietac o rozsadanych dawkach saa, zdrowych tluszczach, robieniu aerobów.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Kazdy lekcewazy aeroby przy robieniu masy a tak naprawde sa wspaniala rzecza. Ile razy zdarza sie, ze typowy koksiarz przebiegnie 30-50m i pada na pysk. Gunther Schlierkampf robi je non stop - tak dla przykladu a wazy na masie pod 150kg.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
ja dostałem już nauczke, ze świniaka zrobiłęm z siebie chuderlaka (no nie do końća chuderlaka, ale ze 25 kg zredukowałem) i aeroby po treningu to dla mnie jak tlen dla komóek. a z dawkami nie mam szans przesadzić bo mam - jak mi sie zdaje - wysoki instynkt zachowawczy. jak wiem że coś moze zaszkodzić to nie przesadzam... objawia sie to np że nie chce brać wiekszych dawek niż potrzebne, nie kozacze w jeździe samochodem i ogólnie.

no ale jak Ty uriel piszesz że koksiłes tak sotro to mnie tonei dotyczy bo u mnei to jest jedne cykl deka prus propio (choć osttanio zamiast propio myśłe o prolo żeby sie żadziej kłuć) a potem po odbloku to tylko kreatyna albo na sucho, bo ja taki kozak to nie jestem, zeby walić cykl za cyklem.

no póki co dzienx, jeszcze byśmy mogli pogawożyć co nieoc o zgonach na SAA.

pozdro!

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 96 Napisanych postów 8310 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 38343
Zawsze masz Omnadren jeden w tygodniu lub nawet co 10 dni. Paczka na cykl wystarczy - kłujesz się tylko 5 razy.

Be real - you have to make this shit your life. If you aren't in it all the way fully committed don't f***ing bother.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 525 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2666
Uriel, btw. ile aerobów polecach? wiadomo że to nie redukcja to nie trza mocno jeżdzić,
10-15 minut jak pisałem wczesnie starczy??

i jaka intensywnośc? ja np. na redukcji robie przy Hrmax 60-70%, bo w tym przedziale najwiecej %owo tłuszczu sie pali i w tym przedziale serce juz odnosi korzyści. To bym pewnie taką intenswność zastosował.
a Ten 150-kilowy koks o którym pisałes to jaką intensywnośc stosuje?

pozdor.

gdybyś robił regularne zastrzyki
dziś miałbyś 100 razy zepsze wyniki

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pytanko

Następny temat

Gdzie kujecie?

WHEY premium