SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zdrowe odżywianie, ćwiczenia- wystarczy?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1859

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
Witam. Mam 18 lat, 164 wzrostu i ważę 51kg. Ostatnio przeszłam całą dietę kopenhaską. Przy niej schudłam 4kg. Od 3 dni staram się jeść tak aby nie przekroczyć 1000kcal, ponieważ nie chcę wrócić do poprzedniej wagi i nie marzy mi się efekt jojo. Nie jestem pewna czy wszystko to co robię jest w porządku, dlatego tutaj piszę. Dodam że nie chcę więcej chudnać z kg, ale zrzucić tłuszczyk na wewnętrznej stronie ud.
Mój każdy dzień wygląda mniej więcej tak:
-śniadanie godzina 6:30: płatki owsiane (nesvita- 190kcal)+ 2 suszone śliwki, kilka suszonych żurawin.
-2 śniadanie, godz 9:00 : małe jabłko
-3 śniadanie, godz 12:30 (bo nie dam rady o tej godzinie zjeść obiadu) 1 wafelek fitness - 100 kcal
- obiad, godz 15:30- dużo warzyw + ryż/kasza lub zupa jakaś warzywna
-kolacja, godz 18:00 - sałatka warzywna/ serek wiejski/jogurt bez cukru + 2 kromki pieczywa chrupkiego
- godzina 20:00 - ćwiczę 30 min (10min rozgrzewka, 10min ćwiczenia na uda, 10min hula hop)
Do tego piję mnóstwo zielonej herbaty i wody.
Zastanawia mnie czy te ćwiczenia o tej godzinie coś daja? Bo to jest jedyna mozliwa godzina kiedy mam czas dla siebie.
Poradzcie mi czy robię dobrze, czy źle. Z gry pozdrawiam.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 866 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 4755
Twoje BMI jest blisko niedowagi... widzę że się głodzisz... oblicz swoje dzienne zapotrzebowanie kaloryczne i jedz tyle ile powinnaś... zapewne metabolizm przestawiłaś jedząc za dużo mniej niż powinnaś... co do twoich posiłków to tragedia...

."Codziennie trzeba starać się wykraczać poza swoje możliwości."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8
witaj masz dopiero 18lat i w tym wieku nie powinnas miec problemow z nadwaga z tego co tu napisalas o sobie to wygladasz swietnie a ten maly tluszczyk na udach zgob za pomoca sportu z przyjaciolmi rower,rolki czy basen nie musicz sie katowac :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wydaje mi się że jojo jest nieuniknione, ale to tylko moje zdanie.
1000 kcal, to masakra, a organizm "je" siebie zamiast tłuszcz.

Robisz źle, dieta bardzo niezdrowa, anorektyczna wręcz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 11
a czy ćwiczenia po ostatnim posiłku coś dają? bo nie dam rady ich wykonać wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 147 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3629
Zacznij lepiej zdrowo jeść. W takim tempie to Ty się wykończysz. Nie można schudnąć tylko miejscowo np. uda, brzuch itp. Zacznij biegać, jeździć na rowerze, pływać itp. Ruch i zdrowa dieta to podstawa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
cwiczenia sa koniecznym elementem zdrowego stylu zycia w naszych "leniwych" czasach wiec nie wazne kiedy wazne ze cwiczysz.
reszte chlopaki powiedzili, wiec jak nie masz ochoty zyc i jesc zdrowo, na prawde, to my ci tu w niczym nie pomozemy. Tu obowiazuje ideał sportowej sylwetki a nie skora i kosci.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Spadki po przerwie?

Następny temat

POMOCY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

WHEY premium