SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawroty glowy

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3907

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
Nie myslcie ze nie mamy zadnego pojecia o walce... Trenuje ponad pol roku. A koledzy ponad 2 lata. Troche ciosow dostalem bo byli lepsi. Na cala sile sie nie napalalismy ale wiadomo ze tez nie glaskalismy sie. No a do lekarza pojde jutro zobaczymy co mi powie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Trenuje ponad pol roku. A koledzy ponad 2 lata.

Albo masz kiepskiego trenera albo w ogóle nie uważasz na treningach. Po pół roku to powinieneś dobrze wiedzieć co można i jak można sparować żeby nie skrzywdzić Siebie i innych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.
Koledzy trenują 2 lata? I co z tego, ale widać Ciebie nie traktowali jak tego "pół rocznego" jak oberwałeś takie ciosy po których masz zawroty. Pamiętaj, każdy jest inaczej zbudowany. Znając życie pewnie chcieli Ciebie obić pokazując jacy to oni fajni bo 2 lata już trenują

Idź do lekarza w poniedziałek i zdrowia życzę!

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
No u nas trener zawsze mowi delikatnie zeby uderzeac, ale jak ja mam uderzeac delikatnie ?? przeciez wtedy cios jest wolniejszy i sie trafic nie da. rekawice mamy ochraniacze tez. Jedynie na glowe nie kupilem bo myslame ze nie bedzie mi potrzebny i ze trzeba "hartowac sie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 111 Napisanych postów 16087 Wiek 37 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 79876
Uderzę prawy prosty i nawet pięści nie będę zaciskać a Ty powiesz czy był wolny
Sparingi na 30% mocy to na 30% a nie ile fabryka dała a jak tego nie pojmujesz to sobie odpuść i ćwicz na tarczach aż w końcu załapiesz że nie zawsze mocniej znaczy lepiej.

This is madness!
This is SHIN-AI-DO!!!

http://www.shinaido.w8w.pl/

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 233 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 7763
Może nie masz mocnej głowy? Może kiedyś uderzyłeś się w głowę, olałeś to i teraz po paru mocniejszych ciosach to się odezwało? Różnie może być? Da się lekko i mocno uderzyć, trzeba tylko umieć dozować siłę ciosu. Jak Ciebie ktoś uderzy to nie wiesz jaki to był procent jego możliwości. Przeciwnik/kolega może się starał za bardzo. I nie hartujgłowy bo to nie jest rzecz mądra. Możesz się przyzwyczaić do uderzeń na głowę i po dłuższym czasie będą one wywoływać słabe skutki na Tobie.
Ale każdy ma swoją granicę mniejszą lub większą, a każdy cios zostawia po sobie pamiątkę.
Jeszcze raz zdrowia! Bo zdrowie masz tylko jedno

Nic na siłę, wszystko młotkiem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
OK bede musial uwazac bo do tej pory chyba jednak za powaznie traktowalem sparingi hehe

jaki kask na glowe polecacie ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 84
napisałeś o wstrząsie mózgu, a to może byś na przykład krwiak lub guz który uciska Ci jakiś nerw co powoduje zawroty, mroczki. I bez sensu jest myślenie, że może przejdzie, bo nawet jak obiawy miną to guz/krwiak może się powiększać- IDŹ DO LEKARZA!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
zapisz sie na cos kopanego, oszczedzisz glowe a tez sie nauczysz bronic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 32 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 257
Widze, że duzo osob sie odwoluje do tego tematu, więc może napisze jak się skonczylo.

Poszedłem wtedy do lekarza i powiedzialem jak bylo (ze sie bilem na rekawice i dostalem pare razy porzadnie w glowe) I ze teraz od czasu do czasu mi sie w glowie zakreci.

Wysłał mnie na badania krwi, w sumie mialem wszystko dobrze oprocz Kreatyniny. Przypisal mi jakies tabletki zebym pobrał. Obecnie nie mam juz zadnych zawrotow glowy i czuje się dobrze

Zmieniony przez - xyz154 w dniu 2009-11-29 11:22:30

Zmieniony przez - xyz154 w dniu 2009-11-29 11:23:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
po obrażeniach głowy wysłał Cie na badania krwi?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kopt,kamiru,scorpion i inni ,pomóżcie jakoś to ogarnąć;p

Następny temat

taekwondo, Yop Chagi , rozciąganie

WHEY premium