SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zawody w bieganiu

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1401

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
czesc, za 2 tyg chcialbym wziasc udzial w zawodach, do tej pory biegalem raczej rekreacyjnie i chcialbym sie dowiedziec czy w takim krotkim czasie da sie jeszcze cos zrobic i jak sie przygotowac do zawodow;D dystans 5.5km , myslalem zeby rano robic hiit a wieczorem normalny bieg , tak z 7 km zeby miec pozniej zapas;D sam to wymysliem:P jakby ktos mogl mi cos doradzic albo pomoc bede wdzieczny , pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 572
wszystko jest do osiągnięcia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 628 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 15314
Nie rób aż 2 treningów dziennie.

Najpierw szukaj i czytaj potem pytaj.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1215
z reguly tez jestem za tym zeby dac miesniom odpoczac i czas do regeneracji ale czasu mam neiwiele i tu potrzeba jest terapia szokowa moim zdaniem, a ten hiit z rana to raczej zeby podkrecic metabolizm i wogole stuningowac serducho a docelowy bieg bedzie wieczoremm. Chce teraz tydz beigac dluzszy dystans zeby porawic tlenowosc meisni a next tydz zajme sie dystansem i tempem. Zastanawiam sie czy pobiec szybszym tempem czy postawic na mocny finisz, ktos kto bral w udial w zawodach moglby sie wypowiedziec co bedzie lepsze bo ja jetsem zielony i opieram swoje plany na ¨cos tam keidys przeczytalem¨ pozdroo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Tr. korekty...

Następny temat

Trening 2 dniowy zadne tam HST

WHEY premium