SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

CO SADZICIE O BIEGANIU MIEDZY TRENINGAMI?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3316

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111
Do tej pory raczej poza cwiczeniem na silowni nie biegalem (po co ci to spalisz tylko mase-slyszalem), no ale postanowilem wyprobowac i co ciekawe zauwazylem ze masa mi rosnie! Nie wiem jak to mozliwe moze mi ktos wytlumaczy? Moj trening wyglda ogolnie tak:
Poniedzialek:
Barki, plecy
Wtorek:
Biegi przez lasek :) ok 2-3km
Sroda:
Biceps, przedramiona
Czwartek:
Wolne
Piatek:
klatka, triceps
Sobota:
biegi jw.
Niedziela:
wolne

2x w tygodniu brzuch

Niestety musze duzo spac ok 8-9 godzin zeby dojsc do pelni sil (moja norma to 6 godzin snu).
Nie stosuje zadnych sumplentow odzywek itp.uwazam ze to strata pieniadzy. Poelcem koktaile 2 razy dziennie np. z: ser bialy, kakao, troche platkow owsianych, jajko i maslanka truskawkowa. Wszystko zmiksowac i macie pelnowartosiowa odzywke i tansza.
Aha ostanio kupilem ksiazke "Arnold - eduakcja kulturysty" Polecam, fajnie sie czyta i garsc cennych rad :D
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
yoshy. Jak się już chyba zorientowałeś Paweł Giłka był moim zawodnikiem i ręczę Ci, że nigdy w okresie budowania siły i masy nie łączył tego z aerobami. A o to tutaj głównie chodziło.Zgadzam śię z Tobą że aeroby bardzo korzystnie wpływają na organizm lecz nie jestem zwolennikiem łączenia masy z aerobami tak jak nie lubię kiełbasy z bitą śmietaną choć osobno owszem. Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 1183 Wiek 38 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6697
Co do biegania to dobre jest mym zdaniem. Ja robie redukcje od 8 tyg. i od następnego będe biegał 6 razy w tygodniu po ok...hmmmmm...nie wiem ile to kilosów ale po 35 minut i będzie rosło. Ja biegam z rana i mam po tym siłe, czuje się wypoczęty jak po seksie, jestem żeźki i rozbudzony a jeśli chodzi o mase to też dygalem z deczka o nią, ale wydaje mi sie że rośnie(dziwne)i na sile nie spadlem zanadto. Dziwi mnie tylko czemu masz osobne dni na bieganie..........

http://finanse.testynarodowe.pl .................. wykonaj test i odbierz DARMOWE EBOOKI o zarabianiu w sieci i biznesie .................http://finanse.testynarodowe.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1392 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26131
biegasz tylko 2x w tygodniu i to w dodatku zaledwie 2-3km (w zaleznosci od tempa zajmuje ci to pewnie 8-15 minut) wiec imo nio powinno to znaczaco przeszkadzac w robieniu masy.

"Lepiej miec 90 w pasie i 120 w klacie niz 80 w pasie i 100 w klacie."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111
nie wiem czy bieganie w dzien treningu ma sens? nie lepiej robic to oddzielnie? fakt te 3 km to nie jest duzo. Jakis czas temu bieglem do roboty na tramwaj dostalem takiej zadyszki ze szok :) to mi dalo do myslenia :D Zastanawim sie jescze czy nie warto zapisac sie na basen, jak mysliscie czy to ma duze znaczenie na wyglad sylwetki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 337 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2633
Witam...jesli chodzi o bieganie to zalezy ile wazysz, poniewaz w znacznym stopniu obciąża to stawy, jesli chodzi o pływanie to raz w tygodniu do treningu kulturystycznego jest ok, ale więcej nie bardzo ponieważ basen bardzo "wysysa testosteron" i brak mięśniom "napięcia" zresztą można to łatwo sprawdzić wychodząć po godzince treningu z baseniku. Najlepiej jako uzupełnienie treningu siłowego dorzucić rower - ale oczywiście 15minut to trochę mało.
Pozdrawiam

ludzie myślcie to nie boli

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Witaj szpieg. To co robisz nie wpływa na utratę masy z tego względu że ilość podanych kilometrów prawdopodobnie pokonujesz zanim rozpocznie się proces spalania tkanki tłuszczowej( 15-20 min.) Pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
A to nie jest tak ze podczas robienia treningu na mase, a przy okazji robiac treningi biegowe (1h co dwa dni) to masa poprostu bedzie wolniej szla, ale za to sie nie natluszczymy i pozniejsze robienie rzezby bedzie potrzebowalo mniej czasu?

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111
Thx, przypomnialo mi sie jeszcze jedno pytanie. Chodzi o plecy a konkretniej dolna czesc. jakie jest najlepsze ciwczenie bo do martwego ciagu na wyprostowanych nogach jakos nie mam przekonania (moim zdnianiem za bardzo nadwyreza kregoslup). Do tej pory robilem odchylenia ciala go gory lezac od nog do pasa na laweczke.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111
.lukasar czytalem gdzies niedawno ze biegi bardziej stymuluja budowe miesni a co za tym idzie mase :) dziwna sparawa. Faktem jest ze jesli po takim biegu odpowiednio wypelnisz ubytki energi to niepowinoo byc tak zle, w moim przypadku zauwaylzem same plusy (poprawa kondycji lepszy apetyt i samopoczucie)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 1439 Wiek 70 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 7349
Panowie. Przy odpowiednim bilansie energetycznym robiąc aeroby też można zrobić masę. Jeśli jednak podchodzicie do treningu poważnie i waszym celem jest MASA, to proponuję zaniechać ćwiczeń na spalanie. Pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 311 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3408
No ale jesli moim celem nie jest masa jako typowa masa kulturystyczna (byc jak najwiekszym) tylko tz fitness kulturystyka to przy odpowiedniej diecie moge budowac mase, prwawda Filar (sog)?

"Trening - najskuteczniejsza forma dopingu"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

sflaczale lydki

Następny temat

Małe pytanko...

WHEY premium