SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zatrzymana redukcja??

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6486

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
No to chyba na tyle na obecna chwile.. Czy cos da się ze mną zrobić?? :/ pewnie potrzebuje dobry rok ciężkiej pracy zeby dojsć do smyklej i umięsnionej sylwetyki ale nie dam się ;D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
jutro bo nie mam czasu, ale od razu proponuje zglos sie do posta egabinet Saidy po porade dotyczaca twojej wady postawy.
po sylwetka jak sylwetka ale krzywa jestes i z tym trzeba cos zrobic zanim to zrobi cos z toba
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 532 Napisanych postów 8076 Wiek 42 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 66950
Mamy taki sam rozkład btw, chociaż Ty wyższa, chudsza i zgrabniejsza jesteś. Będę podglądać i trzymam kciuki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
wiem ze jestem krzywa juz dawno powinnam sie tym zając...
porandojin to ja Cie tez troszke popodglądam, zwłaszcza miske bo brak mi pomyslu jakie tłuszcze dokladać :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
i jak tam micha? trzymana. a co do twojej sylwetki generalnie to nei wiem z czego ty sie odchudzasz, tobie brakuje mięsni by jakoś nabrac kształtów, bo tłuszczu to wcale duzo nie masz, a oponka jest w twojej glowie wieksza niz w realu
tak jak mówiłam 1800kcal i jeszcze podniesiemy za dwa tygodnie. Czas na 4 tyg solidnej pracy przed jakakolwiek redukcja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
hej, czekalam az odpiszesz.. Tak miske trzymam, troche trudno mi sie przyzwyczaic ze moge tyle tych tluszczy jesc:):) ale przynajmniej nie chodze glodna a to jest DUZY plus. Chcialabym zejsc do przynajmniej 18 % bf no i oczywiscie wiecej miesni najpierw. Przyjmuje kazde rady i uwaznie sie stosuje- to Ci mogę zagwarantowac. Jesli przede mną dopiero początek zmian na lepsze to jestem gotowa :D
Aha mam kilka pytań: warzywa strączkowe dodaje do miski jako węgle?? i cz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 737
I czy mogę dodać jako tluszcze siemie lniane? I ostatnie czy ryby mogą być też te z puszki(np. szprot, sledż w pomidorach)?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

walka z samą sobą o siebie samą

Następny temat

Ocena mojego treningu.

WHEY premium