SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamieszki

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20268

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22354 Napisanych postów 32827 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402941
Do teraz kopiemy groby w lesie :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
ta tylko ze blase sie wypial ze nie rzuci ziemi skad nasz grób... :D i powrócił ii od tamtej pory aktywnosc naszego dream team spadla znaczaco :(

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22354 Napisanych postów 32827 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402941
Otworzyłem drugi front w jewropie, teraz możemy wziąć ich wszystkich w kanapkę i zrobić im DP :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
powinnismy zaczac do Marianow na Polnews, tam jak zaczalem trollowac to mialem odpowiedzi na tysiace stron, biedacy juz opisywali ze oni mnie znajda i zgnebia i takie tam :D No response jakiego nigdy nie doczekalem sie na sfd :D poprostu bosko tam bylo :D Ale sam vs miliony to jednak nie to :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kurde widzisz jak byl jeszcze dopink spam to sie atakowalo inne fora inne dzialy etc pewnie dlatego zamkneli i wogule zakaz wjazdow wszelkich pojazdow z pod znaku spam w dopinku teraz no ale bylo fajnie

sam vs miliony - "a hvj wam wszystkim w dupe.. e hehehehee" co klasyk to klasyk

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-07 12:44:50

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-07 12:45:09
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rytmus i tak miazdzy





ja som najlepszy lobo som nafetowany





P..E Mám klipy,predaj,zlaté platne, Murdar rap,ktorý »a hneď zapne, zlatý majk,legendárnu show,som Baro Rai, a najlepąí flow,mám prvé DVD ,mám prvé turné, mám love na ąpek, najkrająie lubne,sleduj k..te na sebe mám fajky,to pre to ***o ,lebo ma oblieka Nike, mám svoj ątýl a zbieram tromfy, separujem sa od vaąej chronty,som hit-maker a som underground, som komerčný a toto vąetko mám, robím rap-biznis, stále mám svoj plán,svoje vydavatelstvo,lebo ja som pán,yeah,New York,New York,tam točím klipy,pravidelne osrané slipy,som spokojný ,mám v p..i vąetkých, somnou vojaci z Hjednaąestky, mám drahé bundy Avirexy,mám tučné brucho ,keré je sexy...




a wogule mialem to w spamie wrzucic ale kij tam tu jest spam 2

Zmieniony przez - MICOOOLAI w dniu 2011-09-07 13:08:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22354 Napisanych postów 32827 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402941
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajne.

Ja dzisiaj ide przez miasto, patrze a tam czarnoskory mezczyzna niesie telewizor. Patrze dokladniej i mysle " ozesz to chyba moj!", ale nagle zdalem sobie sprawe, przypomnialem sobie ze moj jest w domu, szczotkuje mi buty, uff!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz: a co do zamieszek to moje zdanie to wpuścić na ulice armię i strzelać bez ostrzeżenia, resztę chuliganów wyłapać i odesłać do kraju pochodzenia

Twoje marzenia sie spelniaja :D



Jacy rodacy tacy policjanci :D Takich bys chcial tutaj? :D Tesknisz za kopami na ryj za krzyczenie hasel ? :D

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
Mariusz, pewnie bedziesz troche niezadowolony bo nie zaczal strzelac :(

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anglia a Holandia

Następny temat

CO ZROBIC JAK JESTES W CIEZKIEJ SYTUACJI W UK TIPS AND TRICKS =]

WHEY premium