SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zamieszki

temat działu:

Polacy za granicą

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 20269

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Blase - masz racje ukarac według prawa, szkoda tylko ze to prawo jest takie marne. Co do wysylki bez paszportow do innych krajow, to tez sie zgodze , ale dlaczego na koszt prawego obywatela? Niech zbuduja troche autostrad niewolnicza praca, to zarobią na bilet. Same plusy, podatnik nie musi placic za to a i duren dostanie nauczke i moze przez niewolnicza prace jak w obozach czegos sie nauczy?

Disciplinus - nadajesz sie na polityka, wrecz doskonale, nie bede dalej rozwijal tej mysli bo mysle ze co poniektorzy rozumieja dobrze co mam na mysli.

Dla mnie obojetne jest to czy to jest biały, ufol, czarny czy inny. Jak robi takie cos, to przepraszam, ale odrazy kula w łeb albo na Syberie i po sprawie, odrazu by sie wyleczyli a nie pod pretekstem jak to jest zle wychodzili na ulice i rabowali normalnych ludzi. Ciekawie czy w Rosji by zrobili cos takiego a bieda tam taka ze ledwo ludzie przezywaja... Nie trwalo by to nawet minuty tam...

Co do rasizmu - znacie statystyki policyjne uk 2008 - 2010 ? Jakie i ile przestepstw jest popelniane i przez jakie nacje? To byscie sie zdziwili... Potem sie czarny dziwi ze przeszukuja go 300 razy na dzien... Dla bezpieczenstwa tak trzepią i jestem jak najbardziej za.

Prosta sprawa gdyby x czy y byl dla mnie dobry to ja tez bede ok, jesli jest gnojem to ja tez jestem dla niego, tak to działa. Tylko dlaczego zawsze ja i ludzie wokol trafiaja na czarnych i innych co krada zasiłki i jada na socialu kradnac i obijajac sie ile sie da, gdy ja o 5 rano wstaje do pracy a on o 12 w poludnie idzie po zasilek i dotacje? No to napewno jest zbieg okolicznosci i to ja mam problem... Ta... Macie swoja tolerancje - niech jeden z drugim jedzie otworzyc kosciol katolicki w iraku, tam ta cala tolerancja zostanie wybita z gowy w 5 sekund i kazdy by sie obudzi...

PS. Nie jestem religijny, to tak jak by ktos sie chcial przywalic do mnie pod katem religijnym, to byl taki przyklad
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
No ale to nie Polacy teraz wszczynaja burdy i podpalaja.

fail

http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80277,10091587,Zamieszki_w_Londynie__dwoch_Polakow_zatrzymanych.html

A sądzę, że to nie będzie jedyny news z naszymi robakami w roli głównej, a sądzę, że 80% jest zwyczajnie trochę bardziej strachliwa niż reszta rozróbowiczów i szybciej wieje jak coś ukradnie nie bawiąc się w podpalanie.

Discipulus - racja racja, dodam tylko, że jakby mieli wykopywać nacje na bazie zachowania ich rodaków to wszyscy Polacy byli by już w domu. Jak ktoś nie wierzy to mogę wrzucić ranking ilości osadzonych w brytyjskich więzienach i ku waszemu zdziwieniu Polacy są najliczniejszą grupą wśród europejskich :) Dobrze też ująłeś Polskę, jednolity rasowo kraj, mokry sen BNP w praktyce, nie wpuszczają nikogo z zewnątrz więc jak komuś się multikulturowość UK nie podoba to przecież ma "piękną" szaro-burą zacofaną polską alternatywę śmiało.Ja też nie zawsze dogaduję się z niektórymi nacjami, wielokrotnie działa mi na nerwy jak spotykam imigrantów z różnych krajów i ledwo dukają po angielsku pomimo pobytu tu 10 lat co świadczy o ich niechęci do integracji lub są zwyczajnie chamscy i cwaniakowaci. Tacy właśnie dominują w polskiej społeczności w NCL ale i w niektórych innych społecznościach, więc skoro ja jestem inny na tle tych buraków-Polaków to zakładam, że wśród społeczności innych też znajdzie się kilku normalnych co najmniej. Przykładowo 100% ludzi z Bangladeszu których poznałem była właśnie taka, ale jak spotykam kolejnego to nie jestem chamem dla niego tylko zakładam, że może ten właśnie udowodni mi, że są tacy którzy chcą się integrować i będzie uprzejmy i zna angielskim, więc nie będę uprzedzony bo i po co, przecież jakbym był Anglikiem to na 100 poznanych Polaków może 10 jest ok, więc jaka szansa, że spotkawszy w życiu 5-ciu poznałbym jakiegoś ok? Mała. Czy taki Anglik powinien więc zakładać, że ja jestem burakiem co nie gada po angielsku i chleje wino pod sklepem jak tych 5-ciu poznanych? Moim zdaniem nie więc nie zakładam tak o innych. Nie czyń drugiemu co tobie nie miłe... proste.

blase83 - Może Europa nie ma problemu z napływem emigrantów z Afryki i Azji?

nie większy niż z tymi z Polski :)

kult- cały system prawny powinien polegać na tym, że przestępcza hołota w więzieniu powinna kilofami łupać skały jak w zeszłym wieku po 12 h dziennie to by potem po wyjściu całowali pracodawcę po rękach, że mogą pracować 8 h i mają przerwy a nie się bujać po mieście i patrzeć co ukraść. Dodatkowo pedofilom i mordercom dzieci powinni wyłupać oczy i uciąć język żeby na ślepo kopali. Praca poprawiała by gospodarkę (byle ciężka, nic lekkiego im nie dawać, żeby na wolności każda wydawała się lekka) a męty były by użyteczne.

Nie zgodzę się co do tej kuli w łeb za zamieszki, podejrzewam, że zamieszki są wywołane głównie niezadowoleniem z obecnego rządu co mnie nie dziwi, sądzę, też, że odstrzelenie tego kolesia to propaganda rządu żeby pokazać zadymiarzy jako kolegów dilera, o ile w ogóle był dilerem nie zdziwiłbym się jakby go odstrzelili gratis. Fakt faktem, że teraz rozrywkę przejęły chavy i kradną i palą co popadnie. Osobiście nie mam nic przeciwko paleniu budynków rządowych itp. sam bym skoczył do PL podpalić ZUS w wolnej chwili ale okradanie prywatnych sklepów i mieszkań to porażka.

Przeszukują czarnych 300 razy a w Norwegii takie harpagany już pokazały co potrafią, czas żeby w UK skrajnie-prawicowy Pikaczumba coś wywinął żeby przypomnieli sobie, że terroryzm to nie jest domeną muzułmańską, zresztą daleko szukać nie trzeba starczy spojrzeć na Basków i IRA, z muzułmanizmem nic wspólnego nie mieli a metody te same, boli was to bo nie w imię waszego Boga :) hahahahhaaa Jak Pikaczumba wysadzi curry shop pełen kobiet i dzieci to co zaczniecie krzyczeć żeby wykopać wszystkich Polaków? :) Wyrzucić ich z UE?

I nie opowiadaj mi bajek o czarnych na socjalach, biorę zasiłki od ponad 3 lat może 1 na 100 na zasiłkach to czarni, 10 na 100 to Polacy a reszta to Anglicy, co to za bajka, idź do housing benefitu posiedź 3 h i posłuchaj (w councilu nikt Ci siedzieć nie zabroni) jakimi językami gadają i jaki kolor skóry mają a nie bajki prawisz. To samo w jobcentre jak co 2 tyg jest wezwanie na rozmowę 90% to Anglicy i na bank znajdziesz więcej Polaków niż czarnych a przypominam, że czarnych ilościowo jest więcej niż Polaków.

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22355 Napisanych postów 32828 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402955

blase83 - Może Europa nie ma problemu z napływem emigrantów z Afryki i Azji?

nie większy niż z tymi z Polski :)

FAIL

Nie te ilości, nie te różnice kulturowe, nie ta skala roszczeń.

jakby mieli wykopywać nacje na bazie zachowania ich rodaków to wszyscy Polacy byli by już w domu
xexexexexe :D Dlatego bronisz innych nacji, bo jak zaczną wykopywać to takiego żałosnego robaka na benefitach wykopią w pierwszym rzucie i spotkasz wszystkich ziomków z polnews pod pośredniakiem

wielokrotnie działa mi na nerwy jak spotykam imigrantów z różnych krajów i ledwo dukają po angielsku pomimo pobytu tu 10 lat co świadczy o ich niechęci do integracji lub są zwyczajnie chamscy i cwaniakowaci(...)Przykładowo 100% ludzi z Bangladeszu których poznałem była właśnie taka

Leyus, zmień dilera bo zaczynasz prawdę pisać a to zdarza ci się tylko jak twój dostawca wałkuje towar :D

Ogólnie rzecz biorąc, dziękujemy ci za ten humorystyczny przerywnik jakim niewątpliwie miał być twój post, ale jak ci już kiedyś pisałem lepiej się bawię zapuszczając sobie sondę w jelita :D

peace&drugs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
wmawiaj se wmawiaj

roznice kulturowe? skad ktos ma wiedziec jakie sa jak roznice jak marian w ingliszu nie szprecha i wali wino pod sklepem? moze walenie wina pod sklepem jest kulturowo wspolne z anglikami co?:) ano nie bo oni jak pija to w pubach i nie najtansze

jak zaczna wykopywac to tak jak holandia, czytales?
http://znajdz-prace.nl/wiadomosci/162/Holandia-zaostrza-przepisy
I modle sie kazdego dnia zeby wprowadzili to w uk

Zmieniony przez - leyus w dniu 2011-08-12 18:48:33

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5390 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388249
oni nie powinni tylko jevac kilofami w kamienilomie po 12h ale pozniej jeszcze 8 farmic zloto w WoWie tak jak to ma miejsce w korei, *******a glupoty ze my im robote zabieramy jak oni w te czy we wte beda socjala ssac jak idzie ( juz od polakow sie nauczyli ) jak za darmo to kazdemu sie przeciez nalezy :)



http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22355 Napisanych postów 32828 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402955
Jeżeli nie będą nadużywać tego prawa to brzmi jak najbardziej uczciwie, mogliby dać jakiś okres przejściowy na podszkolenie języka, pójście do szkoły itp. W całej UE powinny być takie przepisy, nie tylko tam. Tylko mi nie mów że się modlisz :D

P.S. Przez 5 lat nie widziałem w Bristolu ani jednego Polaka pijącego wino pod sklepem... Stereotyp? Za to znających angielski komunikatywnie u mnie w firmie było 5%, ale co mnie obchodzą inni, piszę o swoich zapatrywaniach na tematy różnic kulturowych. I nie twierdze że wszystko co nie jest polskie jest złe, za to ty masz problem przyznać że cokolwiek w twojej ojczyźnie jest ok :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
w brighton przez trzy lata nie widzialem ani jednego chlejacego wino pod sklepem i ani jednego ktory by nie mial chocby komunikatywnego angielskiego a odkad mieszkam w NCL to wiem ze komenty z onetu to historie oparte na faktach :p

w mojej ojczyznie jedna rzecz jest super, zajmuje ci tyle czasu harowanie ze tylko w weekend masz czas odpisac co znaczaco poprawilo dzialanie tego forum :)

“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 8194 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 21398
o i ja tez troche podymilem u mnie w miescie ale mnie kuhwy nagrali konfidenci:


“How in the hell could a man enjoy being awakened at 8:30 a.m. by an alarm clock, leap out of bed, dress, force-feed, shit, piss, brush teeth and hair, and fight traffic to get to a place where essentially you made lots of money for somebody else and were asked to be grateful for the opportunity to do so? ”
― Charles Bukowski

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22355 Napisanych postów 32828 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 402955
Ja obecnie toczę ciężkie boje w służbie najmojszej wiary, na pochybel lucyferowi




A tutaj dobre wieści z Londynu:








Zmieniony przez - blase83 w dniu 2011-08-12 20:50:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 86 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 480
Blase83- widzę żeś się mnie uczepił jak "rzep psiego ogona", faktycznie mogę z całym przekonaniem rzec po tym co czytam, że Ty nie tyle co zabłądziłeś w odmentach internetu, tylko faktycznie jesteś typowym przedstawicielem myśli "chłopów pańszczyźnianych". Tezy rodem z haseł Ignacego Loyoli o predestynacji itd.-nie będę Cię edukował kmiotku, reszte sobie doczytasz. Piszesz o różnicach kulturowych, które Cie w oczy kolą i sa nie narękę, więc naprawdę nikt Cie tutaj na siłe nie trzyma i t6ak jak juz powiedzial leyus-klasyk, możesz wracać do pścimia dolnego, z którego zapewne pochodzisz żyjąc w polsce. Odwołuje sie po raz enty do obrazu temidy, która ślepa jest na kolory, jednag sroga dla wystepków i tu podnoszę, że bez różnicy, czy ktoś jest polakiem, pochodzi z karaibów, azji etc etc, powinien zostać ukarany bez żadnej taryfy ulgowej. Co się tyczy benefitów i pijaństwa, to faktem kolejnym jest, że polacy wiodą prym i gdy zaczynałem staż w GreenHousie jako tłumacz języka polskiego, to 9/10 polaków, którzy przychodzili, byli to alkoholicy, cuchnący moczem, z limem pod okiem-jednym słowem patologia, a anglicy, którzy wcześniej nie mieli styczności ze mną, uważali, że to są miarodajni przedstawiciele nacji polskiej i co Ty na to? W zamieszkach-podaje BBC brali udział studenci m.in ekonomii, prawa, właściciel firmy developerskiej oraz nauczycieli- to tylko niektóre z osób, które brały udział w tego typu akcjach, więc tak jak leyus już wspomniał, a pod czym ja się podpisuje obiema rękoma, poniekąd to co ma miejsce w anglii ma wydźwięk polityczny, więc jedyną osobą, która ma problem ze sobą jesteś drogi blase83 Ty, co niezmiernie mnie smuci, że tacy jak Ty psują na wespół z pijaczkami obraz polaka otwartego-europejczyka inteligentnego, pozbawionego uprzedzeń-wlaśnie w chwili, kiedy nastąpił przełom i polska prezydencja przewodzi UE. Jestem patryiotą i kocham polskę, ale polskę, którą tworzą ludzie będący nadzieją całej europy-z pewnością, aby nie powiedzieć świata w czasie późniejszym. Tytułem końca, mówiąc o terroryźmie, spójrzmy na już wspomianą IRE, szare wilki, ognisty szlak i można tak wymieniać bez końca-które to organizacje nie mają nic wspólnego z islamem, a walczą w imię swych słusznych/nie przekonań. Wróćmy pamięciom do czasów, sprzed wojny afgańskiej i irackiej, przed zamachami z 11 września, czy jakiś talib gdzieś się wysadzał, czy ktoś o tym słyszał. Talib będący pastuszkiem, miał gdzieś akcje samobójcze, bo nijak się one miały do jego nader spokojnego życia. Jednak kiedy obce wojska najechały bliski wschód pod pretekstem zaprowadzenia tam demokracji (która swoją drogą w samej europie liczy zaledwie 200 lat), zaczęły się tego typu sytuacje. Więc spytam wprost-będąc polakiem, mniemam posiadającym mniejsze lub większe przywiązanie do kraju pochodzenia-CZY ARMIA KRAJOWA, TO BYLI TERRORYŚCI, CZY LUDZIE WALCZĄCY O SWÓJ NARÓD I WOLNOŚĆ, metody te same, ale jak łatwo zapomniec o powtarzalności historycznych zdarzeń i krytykować innych. Zastanów się raz jeszcze, czy aby wszystko u Ciebie z głową ok, odkurz książki od historii i poznaj historię swego kraju i dopiero wtedy, niech "rzuci kamień pierwszy ten, kto jest bez winy". Dość douczania kmiecia, reszte odśwież na własną rękę i nie ośmieszaj siebie, tym samym stwarzając obraz polaka zacofanego-zrób to dla dobra wszystkich, bo tak uwstecznionej osoby jak Ty dawno nie miałem "przyjemności" poznać.

"Czas ucieka, wieczność czeka".

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Anglia a Holandia

Następny temat

CO ZROBIC JAK JESTES W CIEZKIEJ SYTUACJI W UK TIPS AND TRICKS =]

WHEY premium