SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakup orbitreka

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 6653

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Michail z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 253
Czy ten orbitrek prezentowany na stronie
http://www.bacha-sport.com.pl/document.php?id=92
naprawdę jest taki zły?
Czytałam opinie jednej osoby i pisze, że ta firma jest zła że to tak określę.
Ma ktoś go może? Jak sie sprawuje i czy naprawdę nie warto go kupować? Jak długo na nim ćwiczycie?
Może polecicie jakiś inny w podobnej cenie.
Iwona.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
Na pole do parku polatac! Hehe, mozna przynajmniej posluchac jak ptaszki cwierkaja. Takie ustrojstwa juz na pierwszy zut oka nie wydaja sie skuteczne, mówie tak dlatego ze nie raz obiło mi sie o uszy ze te wszystkie gadzety typu : "z tym uzadzeniem po 2 miesiacach uzyskasz wygląd Colemana" sa przewaznie nieskuteczne. Wiem to z tąd ze moj "znajomy" prowadzi chandel takimi "darami niebios" i sugeruje sie jego opinia. Takie jest moje danie, moze ktos sadzi co innego. Osobiscie wybralbym siłke albo basen.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 253
Może ktoś jeszcze mi pomoże.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 183 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4168
A dlaczego wogóle chcesz kupić taką maszynę? Zapewne żeby zgubić tu i ówdzie coś co Ci się wydaje zbędne. Więc powiem tak - maszyny za podobną kasę jak ta wskazana przez Ciebie raczej nie będą dobre. Zastanów się lepiej, czy nie warto po prostu pobiegać lub zapisać się na aerobik...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 253
Aerobic mi nie pasuje, czuję się tam jak w stadzie a bieganie no cóż - moje kolana na to nie pozwolą bo już w czasie jazdy na rowerze w jednym strzela. Więc podczas biegania dobiję je jeszcze bardziej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1614 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11462
To mam inne propozycje. A) basen B) siłownia C) zwykly godziny spacer. COs mis ie wydaje ze brzuszek to konsekwencje leniuchowania :). Jest tyle sposobów. Ten orbitrek czy jak go tam reklamuja "uzadzenie zbudowane w oparciu o pozaziemska technologie" czy moze "jedno z uzadzen odnalezionych w statku obcych na antarktydzie" (nie pamietam) wcale nie jest taki wspanialy. Przemowiłem do rozsadku czy dalej zbierasz pieniadze na zakup tego daru niebios? :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Radze przed kupnem skonsultować się z "motylkiem" .

PS. Ciekawe kto to tak brzydko pisał o tej firmie <hmmm> hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 253
A kto powiedział, że mam problem z brzuszkiem? co? Chyba sam to wymyśliłeś ;)). Akurat nie chodzi mi o brzuch. Pytam by zebrać jak najwięcej opinii przed podjęciem decyzji. Wielu osobom pomógł a ja pytam o ten konkretny model. Ale i tak dzięki za odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2563 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 25637
Ja mogę powiedzieć tylko tyle że firmia nie jest droga w porównaniu do lepszych marek jakimi są chodźy kettler gdzie orbitrek kosztuje 1500 - 4000zł ... ale za***iście się zraziłem do tej firmy , niestety...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 253
Ciekawe kto to tak brzydko pisał, no nie? ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 101 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 629
Czesc widze ze nikt ci tu sesnsowen odpowiedzi nie dal orbitrek fajan sprawa:) na aeroby nadczo z rana za***ista.Szczególnie jak zimno na dworzu i sie nie chce wychodzić.Uzywalem juz orbitreka daje efekty jak jest dieta ale to chyba jasne co do tej firmy hmm Słyszałem ze złom. No ale to sa orbitreki z dolnej póleczki.Najtanszy orbitrek YORKA kosztuje okolo 1200zł. Są jeszcze dwie firmy z tych tzw szmelców:) HMS i OSKAR na allegro sprzedają HMS i OSKAR mozesz zobaczyc. Ja teraz tez zastananwiam sie nad orbitrekiem do domu. I zastanawiam sie czy ktos posiada orbitrek HMS ale z tych magnetycznych w cenie 600-1000zł i jak one sie sprawują.Pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyliczanie składników w diecie

Następny temat

streching

WHEY premium