SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zakaz sprzedaży suplementów zawierających geranamine w PL 2012

temat działu:

Odżywki i suplementy

Ilość wyświetleń tematu: 4437

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Siema, więc dzisiaj wybrałem się do sklepu z suplami i dowiedziałem się, że w tym roku wchodzi zakaz sprzedaży supli zawierających w składzie geranium. Wie ktoś od kiedy i czy to już jest przesądzone?
2 sprawa, wiem że mają podnieść ceny supli i odżywek z powodu nałożenia jakiś dodatkowych opłat ( 30% drożej?) Kiedy można się tego spodziewać?

Zmieniony przez - Badr w dniu 2012-07-27 14:33:02

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie rozumiem co Cię tak uraziło w wypowiedzi tego profesora. Mówi to co widział i mówi prawdę, a że w oczy kole to nie jego problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
o geranium już jest głośniej od jakiegoś czasu, więc powoli będą eliminować ten składnik
ale lada moment wyjdzie pewnie jakiś zamiennik

co do podwyżek to nic nie wiem na ten temat
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 42 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2062
ma ktos dokladne info od kiedy bedzien ten zakaz? trzeba zrobic zapas.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zapas? skoro coś jest wycofywane to znaczy, że albo koliduje z gospodarką organizmu, albo jest wystarczająco toksyczne.
Po co się truć? Nikt nie wycofuje niczego bez powodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
W bodajże Kanadzie? i USA? zostały już jakiś czas temu wycofane te suple. W polsce możemy się tego spodziewać w najbliższych miesiącach. O podwyżkach cen supli też chodziły słuchy ale to było coś w granicach 12% jak dobrze pamietam a nie 30.

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
W dziele olimp jest kolejny temat o zmniejszeniu dawek beta alaniny w porcji, niedługo pozostanie robienie cykli na vit C na którą i tak pewnie nałożą restrykcje

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 919 Wiek 28 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3836
Haszysz dobrze mówi. Geranium niszczy strukturę organizmu i nie warto się nim faszerować. Bez powodu by go nie wycofali skoro mają na tym mega zarobki, ale jak kto woli, można świadomie się truć

Pomogłem? To daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Zarobki mają firmy, a nie różnego rodzaju Agencje Zdrowia itp. Czy trujące albo szkodzące... zależy jak stosowane. Dzięki za info, bałem się, że to już coś pewnego.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958476
nie za bardzo rozumiem co znaczy "wiem że mają podnieść ceny supli i odżywek z powodu nałożenia jakiś dodatkowych opłat ( 30% drożej?) "
jakich opłat? 30% podwyżki z jakiego powodu? ktoś sobie palnął jakąś bzdurę i potem powstają tego typu stwierdzenia, pytanie, plotki itd

jedyne o czym mi wiadomo, to , że większość firm podniosie lada chwila lub już podniosła (np. trec, FA) ceny suplementów zawierających bcaa i glutaminę w składzie, z powodu podwyżki cen tych wlasnie substancji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1030 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 16757
Chodzi mi o to, że zwiększają podatki nakładane na suple i w związku z tym producenci podnoszą ceny. Podobno właśnie na odżywkach jest dosyć duży zakres do zarobienia dla producentów i sprzedawców. Nie pamiętam gdzie to czytałem ale na pewno gdzieś tutaj.

DZIENNIK TRENINGOWY:

http://www.sfd.pl/BLOG_KONKURSOWY:_Zabawa_w_stylu_Crossfit_by_Badr-t870693-s12.html


PRACA KONKURSOWA - crossfit dla początkujących:

http://www.sfd.pl/Rozpiska_treningowa_Crossfit__Badr-t865730.html

STRONY INTERNETOWE za małą kasę z adresem xxxx.pl.tl kontakt na PW@

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 481 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 54037
Haszysz94
zapas? skoro coś jest wycofywane to znaczy, że albo koliduje z gospodarką organizmu, albo jest wystarczająco toksyczne.
Po co się truć? Nikt nie wycofuje niczego bez powodu.


tak dlatego fajki i alkohol ciagle leza na polkach sklepow
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POMOCY!

Następny temat

spalacz

WHEY premium