SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zablokowac doping bezabonentowca...

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7436

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja tak jak wcześniej napisałem - główne niebezpieczeństwo widzę nie w tym, że 17 latek dowie się jak brać 400 tabletek mety - bo jak chce to i tak weźmie...najniebezpieczniejsze są d****ne odpowiedzi idiotów, którzy założyli konto na SFD tylko po to żeby komuś zaszkodzić - wipisują jakiś głupoty s stylu "bierz 15 dziennie" i znikają... i to jest wg mnie główny powód do zablokowania

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 317 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10037
Witam ponownie !!!
Stwierdzam teraz zebyscie jednak zablokowali doping, bo to co tam sie dzieje to jest przegiecie. Mimo, że na tym strace ( narazie nie mam abonamentu ) to jak bede mial jakas sprawe to zapytam sie na priv moze ktos mi odpowie

Pozdrawiam ze zmienonym zdaniem



Nie wszystko wiem ale szybko sie ucze!
Pozdrawiam,
Michał

pozdrawiam,
Michał

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Rozumiem, że jak by za wykupieniem abonamentu nie stały tylko odżywki, ale np. paski na nadgarstki lub jakiś sprzęt to możę więcej osób by wykupiło abo ja paski kupilem na XXXXXX.pl bo nie ma np. w ramach abonamentu sprzętu może nawet haków...Co do bloku chyba raczej nie, ci co wysyłąją głupie posty mają 15 lat i chcą zadupić ganabol 1000000maty i 3423423 szczałów wistrolu i pytanie czy to dobty pomysł to kupa śmiechu powinny być te tematy usuwane, ale racej nie blok dla tych co nie mają abo bo nie wszyscy mają kase żeby kupić cokolwiek wiem wiem to po co się pytają o koxy??o to właśniejest pytanie, ja ostatnio pytałem o jakiś depot cos tam jużnie pamiętam dla mojego kumpla co nie ma neta ani kompa i mi ludzie normalnie odpsalei itp bo pytanie było mądre, ale niektórzy robią sobie jaj z tego działu zadając pytania o 400 tabelt mety i cykl i ćwicząc moze jeszce 3 miesiące to ejst skandal może blokować userów (tych po***anych) albo nawać 3 ostrzeżenia i ban ale nie blokowac całość, nawet jeśli się zablokuje to ludzie znajdą inne strony i znajdą na innych forach, zaśmiecanie macie racje ale da się inaczej z tym walczyć niż blokwac all....Oto moje zdanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 1488 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22239
Madra wypowiedz . W ogole jsli juz to wtedy mozna zrobic porzadek i wykasowac mnostwo takich samych artow.Wiem ze to by troche pracy zajelo ale coz poradzic. Poki co dalej bedzie jak jest ze bierze koles 200 metki na 1 cykl. Choc z drugiej strony jesli sie zablokuje doping to i tak ten co ma wziasc wezmie a ten ktory sie waha nie zada pytania bo nie moze i wezmie ciezko rozpatrzec w ogole takie cos bo sa 2 strony medalu. Czasem niektorych trzeba przekonac indywidualnie a nie postem dla mas

text roku:
Nie smiejcie sie.Zdecydowalem sie na pierwszy cykl w zyciu, problem w tym ze niewiem jak sie wbija igle, przed chwial zrobilem sobie zasztryk ale igly nie moge wyjąc, siedzi tak mocno jak sruba, boli jak**** siedze juz tak 20 minut i nie moge wyjąc jej bo boli jak sam skurvysyn.
Pomocy bo nie wyrobie, matka wróci z roboty, igla w dupe za***ią mnie...

www.theanimalrescuesite.com -zwierze tez czuje glod

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 343 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9422
Ja proponuje kasowac takie posty jak : "Chce wziasc 1000 mety na 1 cykl i mam 12 lat", ale nie blokowac calego dzialu bo i tak jak ktos zechce zapodac metke to i tak to zrobi!!! A lepiej takiego osobnika dobrze pokierowac (np. zamiast 100 mety zeby wzial 42).

BUSHI NO ICHI GON

BUSHI NO ICHI GON

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 494 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1828
Ja jestem za zablokowaniem tego dzialu dla gosci bez abonamentu sam niemam ale niemysle tylko o sobie ale o tych mlodych dzieciakach kturzy wejda zobacza cos i experymentuja a puzniej skutki szpital, smierc, kalectwo jak bede chcial poczytac i cos napisac to kupie koszulke, a dzieki abonametntowi zaoszczedzimy troche wyrzutow sumienia
Rozumiem tez ze kogos niestac ale jak było was stać na założenie neta to na koszulke też uskładacie .

Sorki mlodsi koledzy ale to dla waszego dobra

http://www.pajacyk.pl

https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=96421

PozDrO Trol
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 35 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15702
ja nie mam abona ale głosuje na to aby zablokować jakiś gnojek dostanie opis co brać itd. a potem kopnie w kalendarz bo będzie myślał że jak weźmie więcej to mu "h**" urośnie. Sam mam 15 lat i uważam, że branie jakichkolwiek środków w tym wieku nie ma sensu po osiągnięciu pełnoletności każdy jest odpowiedzialny za siebie i może robić, co chce nawet się zabić a wcześniej za takie szczeniaki jak ja odpowiadają ich rodzice i to oni ponoszą odpowiedzialność za naszą głupotę
A tak na marginesie to, co daje pogrubienie????


Ekspert w dziale "GRY KOMPUTEROWE"

Członek Mafii Diablo
Największym bogactwem człowieka jest życie, w życiu najważniejsza jest miłość a w miłości najważniejszy jest człowiek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Bez sensu pomysł.Niczego niue zmieni.Co abonament ma do tego jak jest to tylko rachunek za zakupy?A jak gówniaz kupi sobie Carbo to co,juz może latać po dopingu?
Głupota lekka.
Dział Doping powinien być pod szczególną kontrola.Nie powinien byc ogólnie dostępny.Powinny w nim obowiązywać inne regulacje pozwaklające na zakładanie banów z innych powodów niż to sie czyni powszechnie.Do Dopingu powinni miec dostep urzyutkownicy legitymujący się już pewnym starzem na Forum.
Doping
nie może być ogólnodostępny.Ale nie abonament powinien o tym decydować,bo tak samo abonament może miec ktoś z wiedzą i gówniaż bez pojęcia i oleju w głowie-to n ie jest wyznacznik wiedzy ani rozsądku tylko kasy i zamiłowania doi sklepu...słabego..
Pozdro.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
byle gowniaz ktoremu sfd sie pokazalo przy okazji szukania slowa "meta" w google nie bedzie raczej kupowal specjalnioe abona zeby sie zapytac o cykl...
a po drugie nie znam na forum osoby ktora kupila abonament i nie siedzi na forum...dlatego smiem twierdzic iz to nie az taka buahostka dla byle szczyla wykupic sobie abonament...dlatego tez mysle ze mlode osobniki z abonamentem sa juz troche znani na forum...

druga sprawa jest taka ze zapewne abonament ograniczy znacznie te glupie posty...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -4414 dzień Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158206
off topic:
dawno temu szukałem czegoś o sterydach i tak znalazłem forum SFD, zostałęm do dzis

SI VIS PACEM, PARA BELLUM...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!,blad w profilu

Następny temat

posłaniec :-)

WHEY premium