SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zablokowac doping bezabonentowca...

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7433

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
Popieram Yavora. Jesli ktos ma sklep z odzywkami niemal pod nosem to nie bedzie dodatkowo placil za przesylke zeby miec jakis glupi abonament. Kto bedzie kupowal abonament jesli zaglada tu raz w tygodniu? No wreszcie co z nowymi.... ktos moze cwiczyc od 5lat, ma swietne efekty, wykorzystal juz prawie wszystkie mozliwe rodzaje diet, treningu i suplementacji ichce wreszcie ruszyc czyms ta stagnacje ktora go od jakiegois czasu trzyma. Chce sie wspomoc farmakologicznie. I co wtedy? Nie moze wejsc na forum i sie czegos dowiedziec wiec pewnie bedzie musial zawierzyc na slowo kolegom z silowni itd.... zreszt szkoda mojego wysilku - i tak "zrobicie jak bedziecie chcieli"..........

EXPECT THE UNEXPECTED

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
heh...sory Jarow...ale skad bedziesz wiedzial przychodzac pierwszy raz na forum ktora porada bedzie lepsza ? jak odrooznisz banalne pisanie od fachowej porady ?

bije brawo dla goscia ktory "wstapil" na forum po drodze szukania pracy z polskiego w internecie i od razu zabierze sie za wykorzystanie rozpiski pierwszego lepszego s3la


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Po pierwsze nie Jarow tylko YaVoR.A po drogie chyba po to jest status na forum aby wiedziec czy ktos sie na tym zna czy nie.Nie macie co robic to glupoty wymyslacie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Appear with good side!
/!\YaVoR/!\

Jeśli moja wypowiedz:
W jakikolwiek sposób Ci pomogła-daj mi SOGa,
Jesli nie to wejdz na: http://www.pajacyk.pl 
i kliknij w brzuszek-
Pomóż głodującym!

.:Szacunek Dla Uznanych:.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
Jarowku nie denerwuj siem ))

...no jest status jest...uzytkownik, doradca, moderator...i co w zwiazku z tym ?
hehe...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
Status nie jest miernikiem wiedzy ale aktywnosci na forum!!!!!!!
Miernikiem wiedzy jest merytoryka odpowiedzi!


EXPECT THE UNEXPECTED

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ja w dopingu pisuję tylko o ph...i pomimo, że nie jest tam dużo pytań o produkty tego typu, to w kilku postach widziałem odpowiedzi, które przyprawiają o ból głowy...zatem choćby dlatego należy zablokować ten dział...trudno, może ktoś na tym ucierpi bo będzie miał wiedzę a nie będzie się mógł wypowiadać, ale to mniejszaszkoda niż wzięcie dawek, które jacyś idioci zalecają

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
a nie lepiej po prostuj zrobic tak, zeby ten dzial szczegolnie moderowac? np. dorobic jeszcze 2 modow bez konkretnej przynaleznosci dzialowej by tez pilnowali tam porzadku i jezdzili z takimi glupimi wypowiedziami?? po prostu kasowac wszystko po kolei co sie nie nadaje, jest glupie, idiotyczne, zle doradza itd.

Pozdrawiam - Leniwy SiWy
******************************
"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
wg mnie to o czym mowisz powinno byc juz od poczatku tam


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
VLAD.IV ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 58 Napisanych postów 10634 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 36062
Ale tam np. na ph mało kto się zna....modowie dopingu są expertami...ale ph nie biorą, zatem trudno im wyselekcjonować d****ne wypowiedzi...mogli by to robić Bullmastif..Ronin...ale nie tamtejsi modowie

członek-mafia.suple.hardcor.pl

członek-mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 4869 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 42946
A moze po prostu PH powinny byc w suplementach....


***********************
Moderator dzialu doping
***********************
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!,blad w profilu

Następny temat

posłaniec :-)

WHEY premium