SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

zablokowac doping bezabonentowca...

temat działu:

Administracja i Moderatorzy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7435

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Misiu,jasne ale nie w tym rzecz.Abonament ograniczy dostep do tego działu osobom zainteresowanym dopingiem a posiadającym odpowiednie ,że tak powiem,"kwalifikacje"...Mozliwa jest sytuacja że gnojek kupi te wspomniane przeze mnie carbo w sklepiku i zobaczy ze ma dostęp do dopingu...Albo kupi specjalnie żeby miec wgląd w dział i dowiedzieć sie o ta mete...
Należy zrobić tak żeby doping był niedostępny dla nowych,i osób z małym starzem na Forum.Top lepsze rozwiązanie...
A co do poszukiwania przez wyszukiwarke-jasne,ale przeciez nie tylko sfd jest kopalnia wiedzy o mecie...jest tego masa w sieci.
Doping musi być zablokowany.na jakich zasadach-takjich które będa sprawiedliwe dlka starych użytkowników bez abonamentu.Bo co za różnica czy doping będzie przeglądał gnojek z zewnątrz czy nowozarejestrowany gnojek z ahbonamentem?I tu i tam szkodliwy wpływ jest taki sam,niczego to nie zmienia..
Chodzi o to by nie pozwolic gówniarzom do przeglądania tego działu,a wyklup abonamentu to swego rodzaju podatek umożliwiający szkodliwy wpływ dzialu na gnojka..Stąd potrzebne sa specjalne uprawnienia dla Modów dopingu,bo to dział o szczególnym znaczeniu ze względu na swój potencjalnie szkodliwy charakter.Niech kasują,hbanuja na specjalnych zasadach.i pozbywac się zbędnego elementu.
Takie jest moje zdanie.Forma ograniczenia w postaci abonamentu jest niewłaściwa-niesprawiedliwa i mało skuteczna.Choc pewnie spodoba sie bo forum na tym zarobi..potencjalni i aktywni uzytkownicy działu będą zmuszeni do wykupu abonamentu...więc sklepo zarobi...kiszka.
Pozdro.


MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
Po czesci sie zgadzam z Mientkim - powinien sie liczyc staz. Jednak to forum ma byc skarbnica wiedzy a nie matka czy ojcem dla jakiegos malolata. Jak bedzie chcial cos zrobic to i tak to zrobi, pytanie tylko czy bedzie mial do tego odpowiednia wiedze zeby nie zrobic sobie krzywdy? Jesli dzial Doping bedzie CALKOWICIE zablokowany to skad on ma wiedziec jaka krzywde sobie robi? Jasne ze jest wiele stron w necie, na ktorych mozna sie tego dowiedziec ale jesli malolatowi nei chce sie przeszukac SFD to pewnie nei bedzie mu sie chcialo poszperac w celym necie. Poslucha kolegi z silowni z piwnicy i nie wiadomo jak to sie skonczy...
Uwazam ze doping powinien byc ogolnie dostepny, zeby kazdy mogl przegladac zawarte w nim posty, jednak aby zostaly wysyelekcjonowane z nich tylko te wartosciowe, a reszta usunieta(tylko niech to bedzie zrobione z glowa i bez przesady - tak aby kazdy mogl znalesc odpowiedz na nurtujace go pytania), i aby nowe posty, pytania i odpowiedzi mogli wysylac tylko uzytkownicy z pewnym starzem (np. rok -dwa) na SFD, moze tez byc warunkiem ilosc przeczytanych postow, zebranych sogow w dzialach trening, odzywianie, suple (choc to mogloby zrobic z nich sogarnie...) etc.(np. min 130 na klate, 45 w bicu ).
No Mateo trudne zadanie przed Toba - powodzenia.

pozdro

EXPECT THE UNEXPECTED

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
ehe..czaje czaje...
i podzielam Twoje zdanie...bo w sumie mam nam zalezec na zablokowaniu dostepu do dopingu osoba niekompetentnym w tej dziedzinie...
wiec takie rozwiazanie mialo by sens...


misOO
*** Gróbas Płci Meskiej w Suplementacji ***

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
No właśnie o tym nawijam
Nie chodzi nawet o to żeby edukowac gnojków jak łykac mete,bo to i tak nic nie da! I tak gówniarz łyknie więcej niż trzeba,diete oleje bo najczęściej uznaje sie ją za zbędną...
Dlategop nalerzy zrobić tak,by dział Doping miał odpowiednie ostre regulacje i był dostepny dla osób z pewnym starzem.Podniesie to poziom sameko działu,wzrośnie odsetek urzytkowników którzy maja pojęcie o temacie i wiedza że koks to nie czarodziejska różdzka..Dział stanie sie nawet elitarny...w pewnym sensie oczywiście.
pewne rzeczy nie sa dla dzieci i my jako dorośli kmusimy o to zadbac,bo kto to wychowa....;)
Pozdro


MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
MIENTKI
"No właśnie o tym nawijam (...)nalerzy zrobić tak,by dział Doping (...)był dostepny dla osób z pewnym starzem." - ALE MY WŁAŚNIE NIE O TYM NAWIJAMY!!!
JA NAPISAŁEM COŚ Z GOŁA INNEGO:
"Uwazam ze doping powinien byc ogolnie dostepny, zeby kazdy mogl przegladac zawarte w nim posty (...) i aby nowe posty, pytania i odpowiedzi mogli wysylac <<tylko>> uzytkownicy z pewnym starzem"

JESLI NIE WIDZISZ RÓŻNICY W TYCH SŁOWACH TO POPROŚ POSŁA ROKITE - ON JEST W TYM DOBRY...

MIENTKI W PROFILU MASZ NAPISANE TAK:
"Waga (kg) 90-bez tłuszczu." A Z TŁUSZCZEM ILE?

POZDRAWIAM

EXPECT THE UNEXPECTED

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
ALBO WPADL MI DO GLOWY JESZCZE JEDEN POMYSL: DOPING OGOLNIE DOSTEPNY, KAZDY MOZE PRZEGLADAC I ZADAWAC PYTANIA ALE ODPOWIEDZI NA POSTY MOGA DAWAC TYLKO BOLDZI O MODERATORZY

POZDRO


EXPECT THE UNEXPECTED

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Regenerat masz coś do mnie?
Profil odzwierciedla stan faktyczny.Tłuszczu nie posiadam.I nigdy jeszcze nie posiadałem.I nie zamierzam.
Po drugie: nie pisz mi chłopcze o sensie słów bo podejrzewam że mógłbym Ci wiele pojęc wyjaśnić,i nie potrzebowałbym do tego relacji z obrad wysokiej(niskiej) komisji.Nauczyłem sie na moich studiach rozróżniania pojęś i wyjatkowo sensu słów,inaczej bym ich nie skonczył.

Chłopcze,chodzi o to żeby Doping był NIEDOSTĘPNY dla gówniarzy.Niedostepny dla ludzi z zewnątrz.Dostępny tylko dla ludzi zarejestrowanych od pewnego,ustalonego czasu.
Doping nie może służyć jako poradnik dla gnoja chcącego metki.Nie chodzxi o jakieś zasrane abonamenty, przeglądanie czy zakaz wysyłania postów co jest już kuriozalna propozycją..
jak tego nie rozumiesz,to poproś Renate Beger niech Ci wyjasni.I owsa podsypie.
Pozdro.


MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660
Dobre nie?
Pozdro.
Moje zdanie przedstawiłem.Doping to nie poradnik dla każdego.To nie dział suplementacja.To dział gdzie powinni przebywac ludzie z pojęciem poidstaw i wiedzą odpowiednia aby te podstawy wykorzystywac.a dopuszczanie do działu osób ze starzem powiedzmy 6 miesięcznym i pewną liczba przeczytanych postów to jedna z propozycji na jakies regulacje i odsiew nowych zarejestrowanych tylko po to by brać mete.
Pozdro 2


MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 457 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2946
Tak Mientki dobre to bylo! jestes z siebie dumny?
A na Twoje pytanie odpowiadam: nie, nie mam nic do Ciebie CHLOPCZE.
To byly po prostu zarty, na ktorych ty widocznie sie nie znasz bo masz nos w chmurach za wysoko. Co do tkanki tluszczowej to nie mozna jej nie miec! najlepsi i najciezej trenujacy biegacze na swiecie, majacy najmniejszy procent tkanki tluszczowej w organizmie maja jej po 7-10%. Wiec nie mow ze w ogole nie masz tluszczu.
Co do zablokowania dopingu najwyrazniej mamy odmienne zdanie i nie ma sensu sie na wzajem przekonywac. Powiedz mi natomiast co z ludzmi, ktorzy chcialiby sie dowiedziec czegos na temat koxu, tylko dla zaspokojenia ciekawosci a nie maja zamiaru nigdy go stosowac? Np taki koles, pracujacy, glowa rodziny, nie trenujacy, chce zaspokoic swa ciekawosc i wchodzi na forum i... okazuje sie ze musi pol roku czekac aby tam wejsc... ALbo taka matka jakiegos malolata. gnojek przyniosl do domu jakies tablety i chce sie kobicina dowiedziec czym branie ich grozi itd. I co wtedy? Wydaje mi sie ze to forum jest chyba dla wszystkich a nie dla waskiego grona doswiadczonych kultourystow, albo raczej powninienem powiedziec "forumowiczow" bo to jednak czesto co innego...
Uwazam ze gdy wygra pomysl Mietkiego to to forum straci na "odwiedzalnosci" ale z drugiej strony to to nie jest chyba najwazniejsze.

A owsa to Tobie moze pani Beger podsypac bo sądząc po Twoim avatarze to macie wspólnego idola
I taka mala rada, ktora i tak pewnie zignorujesz - bierz niektore rzeczy z przymróżenien oka...

pozdrawiam

EXPECT THE UNEXPECTED

CO CIE NIE ZABIJE TO CIE WZMOCNI!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 44 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 92660

Hrhrhrhrhrhr
Luz.
Nie ma to jak rzeczowa wymiana poglądów okraszona niezbędną dawką humoru
Oczywiście Twoje argumenty są jak najbardziej trafne,mało tego,mozna przytaczac o wiele więcej argumentów za tym by Doping był otwarty.Zawsze są za i przeciw.Moje stanowisko motywuje tym,że potencjalne niebezieczeństwo funkcjonowania tego działu na dotychczasowych zasadach niesie ze soba zbyt poważne zagrożenia by je ignorować.A tak powstałby swego rodzaju "elitarny" dział tylko dla ludzi z forum.Moze ograniczyłoby to jego niepowołane "skutki uboczne"?
Dobrze byłoby gdyby stanowisko zajeli Modzi Dopingu.
Regenerat-ja chce być chłopcem jak najdłużej sie da

heheheh a pani Beger jest niesłusznie posądzana To nagonka "wiadomych sił politycznych chcących odwrócić uwage opini publicznej od obecnych afer"
Hrhrhrhrr
Uwielbiam to.
Pozdro.
ps.
Wiem ile tkanki ma przeciętny człowiek,ile sportowcy,ja sie mieszcze w tej dolnej granicy ze względu na swój typ budowy,ale to napisałem jako swego rodzaju metafore.

MIĘTKI To co najlepsze w kulturystyce jest niewidoczne dla oczu..Respect for all!

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pomocy!,blad w profilu

Następny temat

posłaniec :-)

WHEY premium