SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z pokolenia na pokolenie coraz nizszy poziom TESTOSTERONU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13386

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co wy sie naczepiliscie z tymi laskami przeciez on sie przyznal ze nie robi to z kobietami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 635
o rzesz ****in shit,to juz wiem czemu nie rosne

gdzie pieniadze sa za las

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
rojber skoro jestes BISEKSUALISTA to oznacza to iz po stosunku z dziewczyna jestes w stanie zrobic laske z polykiem jej chlopakowi ???

mowie tak bo nie jestem tolerancyjny i jestem powiedzmy rasista , przyznaje sie do tetgo bo takie sa moje przekonania , skoro na poczatku byl adam i ewa ,a nie np. pawelek i michalek to rozumiesz raczej moje podejscie

p.s. dal bym ci soga ,ale wole nie

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
obrzydliwy sie robi ten temat.jakis pederasta sie tu wkradl ide sie wyrzygac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
DO HOMOFOBÓW:prawdziwa milosc istnieje tylko miedzy mezczyznami, bylem z obieba plciami, i o wiele lepiej jest mi z facetem,wiec mozże tak najpierw zdobedziecie jakieś doświadczenie a potem sie będziecie madrzyć i Mnie obrażać!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
o wiele lepiej ci jest facetem bo jestes anomalia.chorym czlowiekiem ciebie nie trzeba obrazac tylko leczyc.jak tylko ktos mowi o was ze jestescie obrzydliwi to zara wyjezdacie z homofobia.a co z moja wolnoscia do wypowiedzi ,ja uwazam ze jestes obrzydliwy to jest moje zdanie rozumiesz obrzydliwy i do odpalki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 9041 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 98000
***nij się w ten tęczowy łeb.

Quod medicina aliis, aliis est acre venenum

Trzecia Rzeczpospolita, Polska Ludowa
To samo od nowa, to samo od nowa...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
ja mysle, ze ten temat sie juz wyczerpal i pasuje go zamknac.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2267 Wiek 45 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 22106
to prawda ze zawsze sie znajdzie jakis pedal w przelomie czasu i wiekow ;) ale dlaczego sie z tym publicznie obnosic ? w formie wypowiedzi lub parady ? pewnie pedaly powiedza ze to kwestia wolnoisci , a co z moja wolnoscia ? nie chce miec z pedalami nic wspolnego i chce zyc normalnie w heterosexualmyn swiecie!!!!!! ,

do wszytstkich pedryli : siedzcie sobie w ukryciu i walcie sie w dupsko z kolegami (wasza sprawa i nie robcie z tego naszej sprawy) , ale to nie jest powod zeby chwalic sie tym i obnosic publicznie!!!! bo jest to obrzybliwe , chore ,potepione i brudne ze hej

a to ze ktos nie akceptuje pedalsta to nie jest powod do nazywania go homofobem ( chyba nie rozumiesz tego slowa pedale i nie mysl ze wszyscy jak ty sa pedalami bo tak nie jest ty chory ,zdeformowany psychicznie osobniku )

p.s. fajnie sie romawialo o testosteronie ,a tu jakis pedal sie w*******il i wszystko popsol ? nie pozwolmy na to panowie !!!!!!

Zmieniony przez - barjur2 w dniu 2009-11-14 12:09:17

Only For Champions , Wroclaw / Den Haag
NASM Personal Trainer 01-05-10
FMS Expert 06-12-11

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bana mu!! (pederaście)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile odczekac????

Następny temat

Testosteron propianat pytanie

WHEY premium