SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z pokolenia na pokolenie coraz nizszy poziom TESTOSTERONU

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13384

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
jak to mowia w kazdej kobiecie koorwy dwie trzecie-oprocz naszych mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
spoko jestem bi
a to dlaczego wszystkim kobietom podoba sie brat pitt i nie chodzi o kase bo gates ma wiecej a nie wygrywa w zadnych rankingach,wiec jest jakis typ urody faceta ,glownie twarzy bo to najwazniejsze w wygladzie faceta dla kobiet, co podoba sie 99%

a kobieta majac do wyboru koksa , chudego i lekkiego grubasa , wybierze wszystkich oprocz koksa , bo prezentuja przecietnosc a koks to ktos inny,a kobiety kochaja przecietnosc bo to pewny towar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 37 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 94
dodam jeszcze w w podziemnym kregu kobiety uznaly ze pitt jest tam z bardzo napakowany i ze koksowal pewnie , dzieki temu zaczynam myslec ze 13 cm penis tez bedzie za duzy dla kobiet
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
rojber1234 wbij sobie do glowy ze nie wszystkie kobiety mysla jak ty mam wrazenie ze ty to od siebie piszesz
Co mialbys chrapke na bratta? Przyznaj sie
A z tym 13cm .... co dupsko boli?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 1677 Wiek 50 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 15356
A wracając do spawy poziomu testosteronu, to dobra miejsce aby się pochwalić. 2 tygodnie temu robiłem badania pomiędzy cyklami.
Wynik 700 na 800 możliwych.
Nadmieniam, że mam 35 lat 21 cykli sterydowych w tym 11 grubych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
a nic.

Zmieniony przez - chudzina w dniu 2009-11-13 10:17:12

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51566 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale on moze w zwiazku jest ten bierny to mu ogonek nie potrzebny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
pedal to przydatna rzecz, powiem szczerze. od omki mam prawie na nonstopie wanke-wstanke ale jak se pomysle, ze przychodzi chlop do domu i mowi do drugiego chlopa "kochanie, juz jestem", to normalnie flak, korva.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 579 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 14070
rojber1234 13cm ??? Tym do napewno lasce nie dogodzisz wiec nie wmawiaj sobie że to za dużo bo to za mało a jezeli żadna ci nie powiedziała jeszcze jak jej źle z toba to pewni tylko i wyłącznie dla tego że nie chciała ci zrobci przykrości
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 883 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 9537
rojber wez juz nie ekspertuj bo tylko sie pograzasz.jedyne laski ktre znasz to chyba rumunki z pod smietnika na osiedlu
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ile odczekac????

Następny temat

Testosteron propianat pytanie

WHEY premium