SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z czym mozna laczyc animal pump?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5304

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
animal pump jak każdy no boster pobudza i pompuje , można robic na nim sucha mase i rzeźbe to już zależy od diety , ja robie mam zamiar od piątku no shotguna robić cykl na sucha mase i cytocella po treningu na regeneracje , podono na cytocellu codzienie można cwiczyć tak mi kumpel mówil że mieśnie ładnie odpoczywają po bardzo ciezkich treningach , więc ja ci doradzam cytocella

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
cytocell to lipa i to bez miodu - kolega ma silne placebo albo slabe treningi ^^

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
myśle że dla kogoś kto cwiczy 8 miesiecy to nie bd lipa , pozatym w piątek sam ocenie

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144
oczytalem sie o tym duzo ale sa rozne zdania jeden mowi tak drugi co innego jak sie wkur.. pojde do dietetyka i tyle...dzieki

mieszam glowa bigos!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
ale co ci dietyk pomoże ? zapytasz go o animal pumpa ? to normalny no boster , pobudza i pompuje i bierzesz go tylko przed treningiem , nie musisz go brać z niczym , to ma za zadanie tylko ulepszać trening
tzn. zadań to ma dużo więcej , ale cudów się nie spodziewaj, mysle że no bostery tylko porawiają wytrzymałość

Zmieniony przez - ANIS17 w dniu 2012-01-10 21:59:10

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144
aha wiec spoko nie ma co diety zmieniac :) ok tyle chcialem wiedziec dzieki

mieszam glowa bigos!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5813 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 60511
ANIS17
myśle że dla kogoś kto cwiczy 8 miesiecy to nie bd lipa , pozatym w piątek sam ocenie


fakt bo potreningowke jestes w stanie ocenic po 1 porcji czy moze 2.. pewnie BCAA tez tak oceniasz.. dobra nie sensu .. wiecej niz 20 zl to nie warte (Cytocell - po tyle chodzil to kilka puch mam na stanie kilka zjadlem i dlatego tak a nie inaczej oceniam).

8 miesiecy - staz maly IMO - ale nie ma co wnikac bo to nie ma znaczenia w tym momencie


edit
patrzyles w sklad - powiedz co w nim jest takiego ,ze nadaje sie dla poczatkujacego a nie dla doswiadczonego. To tak odnosnie stazu i oceny suplementow.

Zmieniony przez - maniak7000 w dniu 2012-01-10 22:08:55

[ART]PORADNIK DLA POCZĄTKUJĄCEGO
http://www.sfd.pl/PORADNIK_DLA_POCZĄTKUJĄCEGO_ADEPTA_KULTURYSTYKI_[by_maniak7000]_-t969992.html
------------------------
Lubię SOGi - smaczne są

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 283 Wiek 30 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4442
eh tam , widzialem sklad , jakieś mieszkanki krety i aminko nic specjalnego , po 40 zl teraz chodzi.. wydaje mi sie ze dla początkujacego dobre bo nie jest napewno z najwyższej półki , a co do animal pumpa to po cięzkim treningu jak przestaje działać to sam wiesz co sie dzieje , dlatego na podtrzymanie dobrze wziąśc cytocella albo cell pumpa starego , jak ja coś kupuje to zwykle 1 albo 2 puchy , bo wiadomo chce spróbować każdej , i od no bosterów zaczynam od aakg z olimpa a koncze na plasma jet gaspariego czyli po kolei wiadomo , wtedy bede mógl cokolwiek powiedzieć i porównać , a bcaa moim zdaniem do no bosterów sie zupełnie nie nadaje bo to tylko chroni , a po no bosterach potrzeba odświeżenia i podtrzymania pompy.. w cyto masz jeszcze aakg

hu* z potencją liczy się masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 71 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 144
i jeszcze jedno durne pytanie mam cz w dni bez treninngu tez go brac? bo wszedzie jest napisane zeby brac 30 min przed treningiem a w dni bez treningu????

mieszam glowa bigos!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Remik7 Ćpaj Sport
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 34667 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 254666
a jaki masz zestaw? sam CP ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

white flood i 1-2 tyg regeneracji

Następny temat

cykl po dłuższej przerwie

WHEY premium