SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

z 40kg na 66kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 3239

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 9094 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 37391
Jak przyszedłem na siłownię to mój rekord wynosił 60 kg w wyciskaniu.
Po roku ćwiczeń byłem w stanie podnieść około 71 kg (ale to efekt wypadku na gokarcie po którym miałem problemy z chodzeniem, a ćwiczenie miałem z głowy na 2 miesiące, pare miesięcy wcześniej mój rekord to było jakieś 85-90 kg). W kolejnym roku moja siła zwiekszyła się tak, że wyciskałem w październiku tego roku około 95 kg (i tutaj znowu spadki po wakacjach i 2 miesiacach bez treningu, rekord 117 wycisnąłem w kwietniu czyli pol roku wczesniej) . Teraz to bedzie jakies 105 kg moze wiecej, a moze nie bo od miesiaca mecze sie to z drobnymi kontuzjami to z grypą

...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
trzy miechy temu niedawalem rady 40 uniesc a wczoraj 60 poszlo:)
pozdrawiam

Piotrek


jak ktos chce mnie zabc to niemam nic przeciwko tylko prosze po sezonie snowboardowym!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1140 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7465
ja przez rok przytyle pare kilo ale wtedy nie mialem rzadnego pojecia o diecie i podstawach trenigu terz juz mam wiec sadze ze taraz bedzie lepiej

masz kontakt z bazą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2315 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9546
Mi przez ostatni miesiac przybylo w wycisku na skosie 7kg (z 43na50 8 w serii ) i na wycisku wasko 6 (z 39na45 10 w serii).Przy tym w trzy miesiace schudlem z 90 do 78kilo.

Gdyby kózka kwiecień plecień to by ślimak ch** Ci w dupe

Zapraszam do mojej galerii http://plfoto.com/zdjecie.php?author=41229&nast_aut=356459#Z

Płynność beztroski ezoterycznej jest infinityzemalnie
zaniedbywalna w koegzystencji cywilizacji

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 103 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4187
Jak zaczynałem brałem 40kg po 9 miesiącach 82. Nic nie brałem

...EDGUY...

--- Członek trójcy poszukiwaczy instrukcji obsługi do kobiet ---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kryniu dobrze jest !!! Niektórzy moi znajomi nie dadzą rady 60 zdjąć z haków , a sa w twoim wieku i moim :)

pozdrawiam

POLOP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51571 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sizeXL-100kg 12 razy na atlasie a na plaskiej wyciskasz 110 kg raz
Ja na atlasie wycisne 100kg 4 razy a na plaskiej nie wiecej jak 60 czy cos tu jest nie tak

śmierć to dopiero początek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1366 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15547
hmmm... moim zdaniem to kwestia przyzwyczajeni, mi na przyklad jakos nie idzie podnoszenie na atlasie (zazwyczaj podnosze na atlasie tyle samo co na sztandze) a muj brat na atlasie podosi 20 kg wiecej nic na plaskiej.
Dodam do tego ze jest nizszy ode mnie 22 cm

Wszystkie obyczaje , nawet najtwardsze , stają się z czasem przyjemniejsze i łagodniejsze , najsurowszy zaś sposób życia może stać się przyzwyczajeniem , a przez to przyjemnością.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 254 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9181
ja tam w sierpniu jak zaczynalem to wyciskalem niecale 50kg a po czterech miesiacach juz 80 kg i waga skoczyla mi z 62/63 kg na 70 kg bez zadnej diety ale narazie stoje Mysle ze sie przetrenowalem dlatego teraz robie 3 tygodnie regeneracyjnego treningu. Do wakacji zamierzam podejsc do 90 kg x2 i jestem przekonany ze sie uda

"Wszystko co polskie jest moje: niczego wyrzec się nie mogę! Wolno mi być dumnym z tego, co w Polsce jest wielkie, ale muszę przyjąć i upokorzenie, które spada na naród za to co jest w nim marne." - Roman Dmowski

...::: Pozdrawiam :::...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
Nester, wszystko dobrze. Rozbieznosci pomiedzy atlasem a wolnym ciezarem moga byc bardzo rozne. U niektorych to bedzie 30-40 kg u innych 10kg. Takze wszystko w porzadku.

Pozdrawiam.

"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ankieta ! ! !

Następny temat

Jaki sprzęt na iłownie?

forma lato