SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wzrost 167

temat działu:

Doping

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5417

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze jedno sprostowanie jak miałem 166 to miałem pomiędzy 16,7 a 17 rokiem życia.( chyba)
Na 100% w wieku 14 lat miałem 156.
Napisałem ze wziąłem 120 mety i 14 zaszczyków mety ( chodziło nie o mete tylko o omnadren)

Jeśli jest ktoś w stanie odpowiedzieć na takie pytanie to niech pisze: Jeżeli dziewczyna 14 letnia posiada już niespełna 170 to jaki będzie jej ostateczny przypuszczalny wzrost i czy w takim wieku bez hgh da się go rowniez podnieść.

Krasnall co to znaczy - 2iu , na hormon wzrostu mnie stać,
jeśli tylko mi pomoże to kasa się znajdzie.
Jeśli chodzi o lekarza chciałbym się dowiedzieć najpierw od kogoś doświadzczonego co o tym sądzi( a wiem ze tu na forum ktoś taki może się znależć ) . Jeśli nikt nic nie wie na ten temat to niech napisze literature w ktorej się coś znajdzie na temat wzrostu.( i wszystko co jest z tym związane)

KINGKONG czekam cierpliwie na Twoją wypowiedz.....

POZDROWIENIA....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 305 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 27620
czlowieku tylko lekarz.
tu na forum nie ma zadnych lekarzy,wiec ew.porady moga byc oparte na doswiaczeniach wlasnych lub kolegow.
a jak wiadomo (?) kazady lek dziala inaczej na kazdego czlowieka.
LEKARZ.Idz,powiedz.I tak Ci pomoze,bo to jego obowiazek.
przemysl to ...
1

pozdrawiam
Bongo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Do l.rodzinnego? W jakis sposob on zaradzi mi?

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KING_KONG wciąż czekam na Twoją odpowiedż.......

PROSZE POMÓŻ

pozdrawiam....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kolego NISKI WZROST,

Rozumiem, ze cierpisz ale czy wiesz o co pytasz ?

Szukasz hormonu wzrostu, bo ci ktos naopowiadal, ze to ci pomoze urosnac. Z pewnoscia nir byles jeszcze u zadnego lekarza i to najwiekszy problem. Idz najpierw do lekarza i z nim rozmawiaj. To forum dyskusyjne z pewnoscia nie jest miejscem, gdzie uzyskasz porade.

Co do hormonu wzrostu, napisalem 2iu. IU to jednostak, jakiej uzywa sie podajac hormon.

Rozumiem twoj optymizm wynikajacy z wiary w magiczen dzialanie hormonu, ale jeszcze raz ci radze - kierunek lekarz. On ci tez dokladnie powie, jezeli jakakolwiek kuracja w twoim wieku jest mozliwa, jakie bylyby koszty.

Jezeli bedziesz sie zaopatrywal w Polskich aptekach i placil 100% (z pewnoscia bedziesz, w Twoim przypadku nie byloby znizek), to koszt kuracji moze siegac np. 400pln dziennie. Pomnoz to teraz przez 7 (tydzien), 30 (miesiac) albo 365 (rok).

Krasnall
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
KING_KONG czekam na Twoją wypowiedź.

pozdrowienia...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 3310 Wiek 47 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6461
ok jestem,niestety nic wiecej jak koledzy nie moge ci doradzic,hgh na wzrost w zwyz dziala w mlodym wieku,ewentualna kuracja teraz spowoduje tylko zgrubienie kosci i zwiekszenie masy miesniowej.jesli stac cie na hgh to bedzie cie stac na operacje,ktura polega na lamaniu kosci nog i naciaganiu,robiom tak modelki ,potem mozesz nawet 5 i wiecej cm byc wydluzonym,nie wiem czy robiom to w polsce ,ale jest to ostatnio modna praktyka wsrod modelek.
pozdrawiam

Aptekarz
Moderator Dz.Doping

Gdzie jest droga do spoczynku światła? (...)
Jeśli to wiesz, to wtedyś się rodził,
a liczba twych dni jest ogromna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja teź coś słyszałem o operacjach laserowych polegających na zwiększeniu wzrostu, ale nie wiem gdzie coś takiego wykonują.
Idź do jakiegoś dobrze zorientowanego lekarza i się dowiedz.

Olek, [email protected]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ok
dzięki seredeczne Wam wszystkim za odpowiedz.

pozdrawiam...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
krasnall ale czy isc do lekarza rodzinnego czy szukac sportowego? i czy on wlasnie ew. zorganizowalby cykl z hgh?
czy mozna dostac duza znizke na hgh u lekarza?

pozdrawiam
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jak sprawdzic kolege...?

Następny temat

kiedy w końcy przyrosty po metce??? :(

WHEY premium