[...] mascie a nawet sterydy (podawane przez lekarza) daly na dzis dzien 100 procnet ruchomosci w barku, wrocila tez sila, jednak zostal bol. Po porzadnej rozgrzewce wogole barku nie czuje, moge cwiczyc ale bol jest w spoczynku no i to dretwienie jak wiecej pocwczie. tak to wyglaga na dzis dzien. Zmieniony przez - 87michal w dniu 2008-12-20 12:30:55
87michal napisał zawsze myslalem ze truskawki sa baaaardzo kaloryczne no niemal jak banan dzis dopiero mnie olsnilo ze sa jednymi z najmniej kalorycznych owocow popularnych w polsce ! w te wakacje wszystkie moje koktajle beda z truskawkami i bede je jadl miedzy posilkami bez opamietania :) napisalem to dla tych ktorzy nie wiedza ze truskawki [...]
Nareszcie :) Znalazłem kolesia który kiedyś miał taką klatę jak ja obecnie. Czyli jeżeli 87michal nie miał gino to ja też nie mam, tak? Moja "klata" jest bardzo podobna do jego. Dobrze mówię, czy się mylę?
ok dzieki za ocene ale skoro lipne to mozesz cos lepszego doradzic ? bylbym wdzieczny sprinterek, chodzi o sam trening na poprawienie szybkosci, 3 dni w tygodniu... Zmieniony przez - 87michal w dniu 2008-11-10 19:28:37
87michal, sproboje jak radzisz, dzis na treningu bol mi przeszkadzal, teraz wrocilem z basenu i powiem ze tyklo pogorszylem chyba sprawe .... najgorsze jest to ze nie moge sobie pozwolic na nietrenowanie bo to co zyskalem przez ostateni 2miechy moge stracic oczywiscie sogi.