SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

wysoki puls 120 i cisnienie 160 na 90-czy moge brac tesatosteron

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3623

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
mam wysoki puls 120 i cisnienie 160 na 90 mim,o ze nic nie biore , teraz chce dodac omke 250 tyg, czy to nie pogorszy wartosci cisnienia i pulsu, nie jestem otyly ,waze 76 kg przy 185 cm
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 162 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 580
cholera to nie ja pisalem wyluzuj, kumpel sie wpieprzyl na moje konto bo zapamietal je komp i pisal bzdury, olej to, to nie moje wpisy, wrocmy to tematu postu oki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
50sent1
mam wysoki puls 120 i cisnienie 160 na 90 mim,o ze nic nie biore , teraz chce dodac omke 250 tyg, czy to nie pogorszy wartosci cisnienia i pulsu, nie jestem otyly ,waze 76 kg przy 185 cm


1 do czego chcesz dodac tę omke?
2 po co chcesz dodac te omke?
3 tak pogorszy wartosci ciśnienia i powiększy tachykardie
4 zrób bdania w kierunku NADCZYNNOSCI tarczycy.
1

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
puls wysoko a i ciśnienie jak jest ponad 140/90 to przegięcie___dopuki tego nie uregulujesz to nie tykaj saa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 381 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 47758
j/w

Je..baĆ k***y w przepocontch majtacH!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668992
po pierwsze ankieta,po drugie leczysz się?byłeś z tym u jakiegoś lekarza?zacznij od tego.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 910 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 75121
Ja mialem ostatno w szpitalu 160/90 to juz mi chcieli wkrecic, ze na nadcisnienie choruje. Przyszedl lekaz sprawdzil galki oczne i nic nie stwierdzil. Rano przed obchodem mialem 90/60 to baba co 10min przychodzila mi mierzyc i z niedowierzaniem pytala czy wszystko ze mna dobrze. Pozniej sie unormowalo do 130/90. Zeby stwierdzic czy masz nadcisnienie to nie wystarczy zmierzyc sobie raz czy dwa bo cisnienie jest zalezne od wielu czynnikow np. stres czy pogoda moze Ci wybic chwilowo.

"Rób swoje i nie patrz się na innych"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668992
pomiar trzeba zrobić kilkukrotnie w ciagu kilku dni i dobrym ciśnieniomierzem nadgarstkowy odpada bo strasznie przekłamuje .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Holter ciśnieniowy całodobowy plus próba wytrzymałosciowa. Holtera teraz zakładaja Ci i idziesz do domu. Po 24 godzinach odczyt i wiadomo co sie dzieje.Próba - dodatek w razie watpliwości.

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Hermann1
Holter ciśnieniowy całodobowy plus próba wytrzymałosciowa. Holtera teraz zakładaja Ci i idziesz do domu. Po 24 godzinach odczyt i wiadomo co sie dzieje.Próba - dodatek w razie watpliwości - łazisz po bierzni i mierza ci cisnienie.Coraz szybciej itd .

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 1720 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 22401
Hermann1
Hermann1
Holter ciśnieniowy całodobowy plus próba wytrzymałosciowa. Holtera teraz zakładaja Ci i idziesz do domu. Po 24 godzinach odczyt i wiadomo co sie dzieje.Próba - dodatek w razie watpliwości - łazisz po bierzni i mierza ci cisnienie.Coraz szybciej itd .

Sorki cus 2 razy nacisnałem

Idąc ciemną doliną zła się nie ulęknę, gdyż to ja jestem ten najgorszy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94455 Napisanych postów 364387 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668992
kolega teraz nosił holtera ale chyba kilka dni

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Testosteron Enanthate British Dragon 10ml 250mg/1ml

Następny temat

Clenbuterol pytanie

WHEY premium